Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 707 / 728
 
Diskuzní fórum 9bdc1e089590cde43f469e09cd0d5f28?s=110&d=mm&r=g
 Deiv
(@deiv)

No jenže jede,jak se mu chce 😀 je to asi i kontaktama v ntb,bohužel se podělalo asi víc věcí zaráz,zítra ho půjdu hodit někam do servisu 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 02/04/2017 11:39 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@carhrozny wrote:

@Meg.A.Byte. wrote:

To je nějaký "slavic" spam tady od toho uživatele faithegarcia? 😀

Zrejme sa nám toto forum dostal nejaký bot 😀 a zjavne si robí čo chce.

Tak vyřešeno. Už je klid 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 03/04/2017 9:13 am
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

To nove pozadie na hlavne stranke je top 😀
Len ked zapnem ab+
Diskuzní fórum

OdpověďCitace
Napsal : 03/04/2017 3:05 pm
Mythix
(@mythix)

Diskuzní fórum 8ca5855ac0

Na tohle to nemá 😀

https://card.exophase.com/2/0/46131.png?1589879474

OdpověďCitace
Napsal : 03/04/2017 9:20 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Mythix wrote:

[ Obrázek ]

Na tohle to nemá 😀

Tohle pozadí se zobrazí všem, co používají Adblock. Zing je závislý na reklamě, je to naše jediný příjem. Z toho financujeme vše, včetně redaktorů a tím pádem články. Rozhodli jsme se pro tento způsob upozornění na problematiku, která je stále větší a větší, což nám dělá pochopitelně starosti. Dle nás jde o nenásilný způsob, který čtenáře nijak neomezuje. Více brzy ve speciálním článku.

Co se týče screenu od uživatele s přezdívkou myscho, tak pravděpodobně došlo k chybě v zobrazení reklamy.

OdpověďCitace
Napsal : 03/04/2017 11:01 pm
Mythix
(@mythix)

Podle mě je to násilné dost, protože to každého donutí ten adblock zakázat, ale já prostě reklamy nesnáším, podle mě je hodně možností, jak to řešit 🙂 Jednou tu bylo, že se při přihlášení ten daný den ukázala reklama, kterou člověk zavřel, to mi přišlo vpoho, tohle už zase ne 🙂

Chápu, že z něčeho musíte žít atd, a měla bych se možná stydět, ale já tohle zase beru jinak 🙂 Reklamy jsou všude, kde se podívám a nechci je mít ještě na stránkách, kde chodím ráda, proto používám adblock, ta stránka by měla platit mě, když to přeženu, že na ní chodím 🙂

https://card.exophase.com/2/0/46131.png?1589879474

OdpověďCitace
Napsal : 03/04/2017 11:21 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Mythix wrote:

Podle mě je to násilné dost, protože to každého donutí ten adblock zakázat, ale já prostě reklamy nesnáším, podle mě je hodně možností, jak to řešit 🙂 Jednou tu bylo, že se při přihlášení ten daný den ukázala reklama, kterou člověk zavřel, to mi přišlo vpoho, tohle už zase ne 🙂

Chápu, že z něčeho musíte žít atd, a měla bych se možná stydět, ale já tohle zase beru jinak 🙂 Reklamy jsou všude, kde se podívám a nechci je mít ještě na stránkách, kde chodím ráda, proto používám adblock, ta stránka by měla platit mě, když to přeženu, že na ní chodím 🙂

Ty žiješ v zajímavém světě, jak tak koukám. Kdyby každý dělal to co ty, tak žádný Zing tady není, ani hromada dalších webů. Reklama je pro nás jediný příjem, takže jsme na ní prostě závislý a bez ní nelze existovat. Sama píšeš, že na Zing ráda chodíš, ale nejsi ochotná si vypnout Adblock. To mi nedává moc smysl. Z mého předešlého příspěvku víš, že nám Adblock ubližuje, ale přesto nejsi ochotna si ho vypnout. Z tvé návštěvy nic nemáme, ty čteš de facto naše články zadarmo, stejně tak používáš zdarma náš systém pro vytváření blogů a ještě to, že mi bychom měli platit tobě. Tady je něco špatně. Nad tímhle já kroutím akorát hlavou a nemám opravdu slov. Popravdě je mi z toho dost smutno a bojím se doby, kdy se to zvrhne tak, že Adblock bude ještě více a potom už opravdu podobné weby zkrátka nebudou, nebo budou jen jako fanstránky, kde na nich budou dělat lidé ve svém volnu, protože je to zkrátka bude bavit. Ale to potom nebude kolem 15 novinek za den a několik velkých článků za týden.

Zeptám se tě jinak, když nejsi ochotna akceptovat nenásilnou reklamu, případně reklamu, která není otravná, byla bys ochotna si platit předplatné? Řekněme posílat 30-50 korun měsíčně na účet, případně to platit formou SMS? Zajímalo by mě totiž, jak bys sis představovala, že takový web má podle tebe vydělávat na svůj provoz.

OdpověďCitace
Napsal : 03/04/2017 11:49 pm
Mythix
(@mythix)

Radši bych si zaplatila sumu na rok, než vidět reklamy, které mě nezajímají, já prostě nejsem příznivec reklamy, to neznamená, že jsem špatná osoba a chci vám ubližovat 🙂 Podporuji dost webu peněžní sumou a nikdy mi to nevadilo 🙂 Jsi pochopil můj předchozí příspěvek moc útočně a hlavně v negativním stylu. Já tu chodím ráda, jsem ráda, že mám, kde psát a dělat něco pro lidi a taky z toho nic nemám a dělám to ve svém volném čase jen díky tomu, že mi je to umožněno, protože to Zing nabízí. Mě je prostě z reklam zle, vadí mi, jsou to i podprahové zprávy ať chceme nebo ne a já reklamy nepodporuji nikde. Když web za to stojí a nabízí peněžní podporu, podpořím ho takhle, pokud ne, tak bohužel 🙂

https://card.exophase.com/2/0/46131.png?1589879474

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 12:08 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Mythix wrote:

Radši bych si zaplatila sumu na rok, než vidět reklamy, které mě nezajímají, já prostě nejsem příznivec reklamy, to neznamená, že jsem špatná osoba a chci vám ubližovat 🙂 Podporuji dost webu peněžní sumou a nikdy mi to nevadilo 🙂 Jsi pochopil můj předchozí příspěvek moc útočně a hlůavně v negativním stylu. Já tu chodím ráda, jsem ráda, že mám, kde psát a dělat něco pro lidi a taky z toho nic nemám a dělám to ve svém volném čase jen díky tomu, že mi je to umožněno, protože to Zing nabízí. Mě je prostě z reklam zle, vadí mi, jsou to i podprahové zprávy ať chceme nebo ne a já reklamy nepodporuji nikde. Když web za to stojí a nabízí peněžní podporu, podpořím ho takhle, pokud ne, tak bohužel 🙂

Takže když ti pošlu číslo účtu (společnosti Zing s.r.o.), tak na něj pošleš roční částku, o kterou přicházíme díky tomu, že máš zapnutý Adblock? Mám to tak chápat? Ono se to může zdát, že je to pár korun, ale pokud na Zing chodíš x krát za den, tak se ta částka může za rok pohybovat v zajímavých číslech. Někteří lidé si myslí, že je to pakatel, ale tak tomu není. Kdyby tomu tak bylo, tak nikdo nějaký Adblock neřeší, ale takto se to musí začít řešit. Začíná to být přes čáru. Nebo schválně, pro mou zajímavost, kolik si ochotna poslat na účet Zingu za roční předplatné?

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 12:15 am
Mythix
(@mythix)

Jsem studentka milion ti nepošlu, každá stránka, které se taky nelíbí adblocky a řeší to přes možnost poslání peněz nechce víc než 700 Kč (rok) a to je ta nejdražší stránka, kterou podporuji 😀 😀 😀 Další věc je, že Zing je jediný kdo má ten text s adblockem přes celou stránku, což nevím co si o tom myslet 🙂 Proč vlastně bylo smazaná reklama, která ti vyskočila každý den a tys ju zavřel? To mi přišlo vpoho

https://card.exophase.com/2/0/46131.png?1589879474

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 12:50 am
Diskuzní fórum 5a9828a8ab9a9
(@mir3k)

Hnusnější zing, už bejt nemohl? 😀 ani za houno, ten adblock nevypnu

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 8:21 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Mythix wrote:

Jsem studentka milion ti nepošlu, každá stránka, které se taky nelíbí adblocky a řeší to přes možnost poslání peněz nechce víc než 700 Kč (rok) a to je ta nejdražší stránka, kterou podporuji 😀 😀 😀 Další věc je, že Zing je jediný kdo má ten text s adblockem přes celou stránku, což nevím co si o tom myslet 🙂 Proč vlastně bylo smazaná reklama, která ti vyskočila každý den a tys ju zavřel? To mi přišlo vpoho

Vidíš to, ty jsi student, já jsem zaměstnanec, který má malou dceru a rodinu. Je sice hezké, že někam posíláš 700 Kč za rok, ale ten web tím, že tam máš Adblock přichází o víc, z reklamy by získal mnohem víc peněz za ten rok.

Ta reklama není smazána, pouze teď není žádný inzerent, který by si ji zaplatil.

Jak ale vidno, ten text na lidi funguje. Začínají nad tím přemýšlet, což je přesně to, co jsme chtěli. Taky jsme to mohli udělat tak, že s Adblockem by se ti nezobrazil žádný článek/novinka nebo by ses s Adblockem nemohla přihlásit na svůj profil. To by bylo stížností 😀

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 8:24 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Mir3k wrote:

Hnusnější zing, už bejt nemohl? 😀 ani za houno, ten adblock nevypnu

Tak si potom nestěžujte, když nejste ochoten vypnout Adblock.

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 8:30 am
Mythix
(@mythix)

Sám jsi psal, že nejsem jediná, kdo to takhle dělá. Patřím mezi lidi, kteří to aspoň veřejně přiznají. Problém všech těchto webů je, že to řeší touhle formou. Neměli zakládat weby, když na to nemají peníze. Měli to řešit formou poskytování služby za nějaký obnos. Vím, že pár webů má adblock ve stylu, že se ti nezobrazí článek, na ty weby ani nechodím a vůbec mi to nevadí 🙂 Když nedokážeš překousnout to, jak se lidi chovají, že jim vadí ty reklamy, neměl bys to řešit takhle, protože tu nepřileze už nikdo 🙂 A to pak uvidíme, jak dlouho ti ten Zing vydrží, to co jsi provedl s tím textem přes celou stránku znechutilo už i mě, a to je co říct, ale kvůli tomu AdBlock nevypnu, protože to řešíš takhle a to není cesta. Reklamy jsou prostě pro lidi rušivý element, nechtějí je vidět všude a vsadím se, že víc než polovina uživatelů Zingu má adblock a když to tu polovinu lidí naštve a najdou si jiný web, tak pak máš problém.

https://card.exophase.com/2/0/46131.png?1589879474

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 8:49 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Mythix wrote:

Sám jsi psal, že nejsem jediná, kdo to takhle dělá. Patřím mezi lidi, kteří to aspoň veřejně přiznají. Problém všech těchto webů je, že to řeší touhle formou. Neměli zakládat weby, když na to nemají peníze. Měli to řešit formou poskytování služby za nějaký obnos. Vím, že pár webů má adblock ve stylu, že se ti nezobrazí článek, na ty weby ani nechodím a vůbec mi to nevadí 🙂 Když nedokážeš překousnout to, jak se lidi chovají, že jim vadí ty reklamy, neměl bys to řešit takhle, protože tu nepřileze už nikdo 🙂 A to pak uvidíme, jak dlouho ti ten Zing vydrží, to co jsi provedl s tím textem přes celou stránku znechutilo už i mě, a to je co říct, ale kvůli tomu AdBlock nevypnu, protože to řešíš takhle a to není cesta. Reklamy jsou prostě pro lidi rušivý element, nechtějí je vidět všude a vsadím se, že víc než polovina uživatelů Zingu má adblock a když to tu polovinu lidí naštve a najdou si jiný web, tak pak máš problém.

Pokud lidé odejdou, bude to úplně stejné. My z nich totiž nemáme ani korunu. Navíc opět se budu opakovat, ale tohle naše řešení nikoho neruší - existují výrazně horší metody, které jsem popsal výše. Takže záleží pouze na lidech, zda to prostě budou akceptovat nebo ne. Opravdu žasnu nad tím, jak si někdo ještě může stěžovat, že se mu nelíbí pozadí, kde upozorňujeme na Adblock. Měla bys to sama zažít, provozovat web a mít lidi, kteří jsou jako ty. Potom bys určitě otočila.

Když má člověk přece něco rád, někam leze každý den, tak by měl být ochoten akceptovat určité věci.

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 9:00 am
Stránka 707 / 728
Share: