Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 708 / 728
 
Mythix
(@mythix)

Já už web provozovala, mám za sebou IT školu, vím kolik stojí programování stránky, kolik stojí provoz webu, pak se o to musíš starat a pokud je více lidí, kteří se o to starají, musíš jim platit atd. Proto už ten web ani nemám, protože se to nevyplatilo ale vem si, že kdyby sis udělal dotazník, kolik lidí by bylo ochotno za Zing.cz doopravdy zaplatit, byl bys nemile překvapený. Nikdo ho zas tak moc nemiluje, zvláště, když některé novinky čtu jinde dřív než tady. Já tu chodím, abych dělala něco pro lidi, něco tvořila, něco dokázala, nějak se zavděčila této stránce a ty se do mě ještě tady pustíš. Vím, že mě moc nemusíš, já tebe taky ne, nechtěla bych tě mít za tátu ani za kamaráda, nelíbí se mi tvé chování a klidně se ti nemusí líbit to moje, ale prostě reklamy jsou všude a člověk od ní potřebuje klid, proto vymyslel AdBlock, to je pak ten člověk co ho vymyslel taky špatný a ti co ho v tom podpořili, jsou možná ještě horší.... Existuje hodně kompromisů, existuje i reklama, kterou nezablokuje ani AdBlock, což je úplně lehký, je divný, že takovou tu nemáte 🙂 Toť vše, dál to tu s tebou řešit nebudu, ty si stojíš za svým ja za svým. Něco jako premium členství by se mi líbilo nebo reklamy stylu co nezablokuje AdBlock ty mi nějak nevadí, no to už je jedno, mysli si o mě co chceš 🙂

https://card.exophase.com/2/0/46131.png?1589879474

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 9:19 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Mythix wrote:

Já už web provozovala, mám za sebou IT školu, vím kolik stojí programování stránky, kolik stojí provoz webu, pak se o to musíš starat a pokud je více lidí, kteří se o to starají, musíš jim platit atd. Proto už ten web ani nemám, protože se to nevyplatilo ale vem si, že kdyby sis udělal dotazník, kolik lidí by bylo ochotno za Zing.cz doopravdy zaplatit, byl bys nemile překvapený. Nikdo ho zas tak moc nemiluje, zvláště, když některé novinky čtu jinde dřív než tady. Já tu chodím, abych dělala něco pro lidi, něco tvořila, něco dokázala, nějak se zavděčila této stránce a ty se do mě ještě tady pustíš. Vím, že mě moc nemusíš, já tebe taky ne, nechtěla bych tě mít za tátu ani za kamaráda, nelíbí se mi tvé chování a klidně se ti nemusí líbit to moje, ale prostě reklamy jsou všude a člověk od ní potřebuje klid, proto vymyslel AdBlock, to je pak ten člověk co ho vymyslel taky špatný a ti co ho v tom podpořili, jsou možná ještě horší.... Existuje hodně kompromisů, existuje i reklama, kterou nezablokuje ani AdBlock, což je úplně lehký, je divný, že takovou tu nemáte 🙂 Toť vše, dál to tu s tebou řešit nebudu, ty si stojíš za svým ja za svým. Něco jako premium členství by se mi líbilo nebo reklamy stylu co nezablokuje AdBlock ty mi nějak nevadí, no to už je jedno, mysli si o mě co chceš 🙂

Reklamy co nezablokuje Adblock ti nevadí, tak proč ten Adblock používáš? Ty si krásně protiřečíš. Nikdo neříká, že chci, aby lidé za Zing platili. To je to poslední, nad čím přemýšlím. Já pouze napsal, že je to jedna možnost, web totiž nemá moc možností, jak vydělat peníze na provoz. Zingu by si se nejvíce zavděčila tak, kdybys neměla Adblock.

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 9:24 am
Mythix
(@mythix)

Reklamy co nezablokuje AdBlock mi nevadí, protože jsou řešeny jako objekt, jsou to malé čtverce, které neruší člověka na stránce a lidské oko si jich ani nevšimne, protože spíš vypadají jako součást stránky 🙂 Ale Zing vypadá bez reklam divně a reklama CEWE nesouvisí třebas s herním světem. Třeba ta reklama na Ghost Recon jak je malinká a ta reklama v pozadí je fajn, ale třeba ta reklama od Nvidia na TSBohemia je moc velká a reklamu na Fluke na hermím webu nechápu 🙂 Kdyby to bylo řešeno, jak ta reklama kup si tohle a ono přes Xzone, protože je to váš partnerský web a ještě ve stylu frame objektu, bylo by to v pohodě, ale vypnou AdBlock a vidět přes půl stránky reklamu na CEWE na herním webu mi nepřipadá moc super. Když budeš chtít prodiskitujeme to přes zprávy, já už to tady přes forum probírat nechci

https://card.exophase.com/2/0/46131.png?1589879474

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 9:43 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Mythix wrote:

Reklamy co nezablokuje AdBlock mi nevadí, protože jsou řešeny jako objekt, jsou to malé čtverce, které neruší člověka na stránce a lidské oko si jich ani nevšimne, protože spíš vypadají jako součást stránky 🙂 Ale Zing vypadá bez reklam divně a reklama CEWE nesouvisí třebas s herním světem. Třeba ta reklama na Ghost Recon jak je malinká a ta reklama v pozadí je fajn, ale třeba ta reklama od Nvidia na TSBohemia je moc velká a reklamu na Fluke na hermím webu nechápu 🙂 Kdyby to bylo řešeno, jak ta reklama kup si tohle a ono přes Xzone, protože je to váš partnerský web a ještě ve stylu frame objektu, bylo by to v pohodě, ale vypnou AdBlock a vidět přes půl stránky reklamu na CEWE na herním webu mi nepřipadá moc super. Když budeš chtít prodiskitujeme to přes zprávy, já už to tady přes forum probírat nechci

Většina reklamy se na Zingu zobrazuje podle toho, jaké stránky navštěvuješ. Je to systém od Googlu, který zobrazuje reklamu, která návštěvníka zajímá. Co se týče zbytku, tak většina reklam souvisí s hrami nebo herními zařízeními. Ty si to představuješ jak Hurvínek válku, což je sice hezký, ale nepraktický. Reklama na Xzone na Zingu je, ale z této reklamy máme peníze až poté, co si návštěvník něco na Xzone koupí, což není pokaždé. Tím pádem je mnohem spolehlivější klasická reklama za zobrazení nebo proklik. Navíc přeháníš, přes půl stránky ta reklama na CEWE není a Nvidia je tématická. Hledáš pořád nějaké výmluvy, stejně jako pirát, který má tendenci pořád vysvětlovat, proč ty hry stahuje a nekupuje.

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 9:51 am
Diskuzní fórum c6dc747c33137ec02363178cb94ed08c?s=110&d=mm&r=g
(@wa4lock)

zing stejně patří xzone ne ? tak at to dotuje xzone a je po problému 😀

a na hrej ještě nedávno blokovali adblokařům články a ted to tam nemaj takže blokovat adblock se asi taky moc nevyplácí

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 10:51 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Wa4lock wrote:

zing stejně patří xzone ne ? tak at to dotuje xzone a je po problému 😀

a na hrej ještě nedávno blokovali adblokařům články a ted to tam nemaj takže blokovat adblock se asi taky moc nevyplácí

Ano, Zing patří Xzone, ale žádný majitel nebude projekt dotovat do nekonečna. Tím neříkám, že v současné době je Zing dotován. Je to spíše o tom, že s větším množstvím financí si budeme moci dovolit zaměstnat dalšího redaktora na plný úvazek, případně psát více článku, vytvářet videoobsah atd.

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 11:28 am
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

Reklama na zingu je este celkom v pohode, pokym sa tu automaticky nespustaju dake videa z reklamami z ktorych clovek chyta infarkt, tak sa to da zniest. Jedine co mi vadi je ta ryza znakov namiesto reklam

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 11:57 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

"ryza znakov namiesto reklam" Můžeš to více rozvést? O jakou reklamu přesně jde?

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 12:02 pm
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

To co je vidno hore na screene odo mna, ze tam nie je reklama, ale zdrojovy kod. Vyzera, ze to tak zobrazuje len v Mozille, Edge bez problemov

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 12:13 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@myscho wrote:

To co je vidno hore na screene odo mna, ze tam nie je reklama, ale zdrojovy kod. Vyzera, ze to tak zobrazuje len v Mozille, Edge bez problemov

Přepošlu dál, pravděpodobně jen nějaká chyba v zobrazení reklamy.

OdpověďCitace
Napsal : 04/04/2017 12:33 pm
Diskuzní fórum 242da0efe4c962ae2fcd5d33a7fb7804?s=110&d=mm&r=g
(@bargud)

@Miky wrote:

@Mythix wrote:

Popravdě je mi z toho dost smutno a bojím se doby, kdy se to zvrhne tak, že Adblock bude ještě více a potom už opravdu podobné weby zkrátka nebudou, nebo budou jen jako fanstránky, kde na nich budou dělat lidé ve svém volnu, protože je to zkrátka bude bavit. Ale to potom nebude kolem 15 novinek za den a několik velkých článků za týden.

Zeptám se tě jinak, když nejsi ochotna akceptovat nenásilnou reklamu, případně reklamu, která není otravná, byla bys ochotna si platit předplatné? Řekněme posílat 30-50 korun měsíčně na účet, případně to platit formou SMS? Zajímalo by mě totiž, jak bys sis představovala, že takový web má podle tebe vydělávat na svůj provoz.

Popravdě mnoho čtenářů by na tom snad mohlo i "vydělat" myšleno co se hodnot informací týče. Autor kterého to baví, není třeba psát 15 novinek za den, z toho několik nic neříkajících, nemají potřebu nahánět čtenost (peníze za reklamu).
Neber to zle, takové weby jsou, nikam nikoho nesměřuji. Jen by taková doba nemusela být notně špatná (bavíme se o velkých zahraničních webech), kdy by novinky naprosto o ničem aspoň prořídly 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 05/04/2017 12:10 am
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

Tales from the Borderlands - by byla škoda minout
[spoiler:b52q494y]Diskuzní fórum tumblr nwjl2f0qb41r4134ko1 400[/spoiler:b52q494y]

Právě jsem dohrál tuhle hru (přesně řečeno už včera) a jsem toho plnej. Tak pozitivně mě hra nepřekvapila dobrých pár let. Protože pokud si poslední kapitolu této hry dáte znova, spoiler alert: čeká vás zcela nové dokončení příběhu. Bylo to prostě super a je škoda, že asi druhý díl jen tak nevyjde.

Diskuzní fórum 687474703a2f2f692e696d6775722e636f6d2f6e58506f4f726c2e676966?s=fit&h=360&w=360&q=80

OdpověďCitace
Napsal : 05/04/2017 1:31 pm
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

To zobrazovanie reklamy kvalitne blbne, mam vypnuty AdBlock+ a pritom na pozadi mam aby som si ho vypol 😀 Aj ked to robi iba na hlavnej stranke, na fore bez problemov

OdpověďCitace
Napsal : 14/04/2017 5:40 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@myscho wrote:

To zobrazovanie reklamy kvalitne blbne, mam vypnuty AdBlock+ a pritom na pozadi mam aby som si ho vypol 😀 Aj ked to robi iba na hlavnej stranke, na fore bez problemov

Jo, dělá mi to to samé. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 14/04/2017 5:50 pm
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

Zdrojový kód namiesto reklám stale prítomný, len neviem či je to problém priamo Mozilly lebo cez Operu je dobre alebo webu

OdpověďCitace
Napsal : 14/04/2017 5:56 pm
Stránka 708 / 728
Share: