Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 719 / 728
 
Diskuzní fórum 5ae79aebdbb86
(@ayreas)

Zdar, tak nějak se zeptám úplně mimo, nechci zakládat zbytečně téma ... třeba se tu najde nějaký pamětník jak já 😎

Zapl sem zas původní Operaci Flashpoint a nemám ukazatel na mapě, prostě nic, nějaký nápad kde je chyba? na internetu sem nic nenašel bohužel a v určitých chvílí by se hodilo vědět kde sem 😀

OdpověďCitace
Napsal : 17/12/2017 2:37 pm
Diskuzní fórum 5ac4eb3bc2d85 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygb1u
(@jamajcan)

@El_Scorpio wrote:

Ja keď tak redbubble.

OK, a mohl bys dát odkaz jaké triko či jiné oblečení sis tam koupil?

OdpověďCitace
Napsal : 17/12/2017 5:28 pm
Diskuzní fórum 3be9e0395e6721f5c67e989c490040a0?s=110&d=mm&r=g
 narg
(@narg)

@Ayreas wrote:

Zdar, tak nějak se zeptám úplně mimo, nechci zakládat zbytečně téma ... třeba se tu najde nějaký pamětník jak já 😎

Zapl sem zas původní Operaci Flashpoint a nemám ukazatel na mapě, prostě nic, nějaký nápad kde je chyba? na internetu sem nic nenašel bohužel a v určitých chvílí by se hodilo vědět kde sem 😀

To je past na blbecky, ktery si myslej, ze call of duty je dobra hra (odpoved pro smart guys, mas tam mapu, buzolu a slunce/hvezdy, rika se tomu REALIZMUS) i kdyz mam pocit, ze zalezi na zvolene obtiznosti

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 1:39 am
Diskuzní fórum 5ac12c9e4c45f o8w5kqbrd07hes1kw4kghyqb2q1ys34btw3oridia4
(@routa)

@narg wrote:

@Ayreas wrote:

Zdar, tak nějak se zeptám úplně mimo, nechci zakládat zbytečně téma ... třeba se tu najde nějaký pamětník jak já 😎

Zapl sem zas původní Operaci Flashpoint a nemám ukazatel na mapě, prostě nic, nějaký nápad kde je chyba? na internetu sem nic nenašel bohužel a v určitých chvílí by se hodilo vědět kde sem 😀

To je past na blbecky, ktery si myslej, ze call of duty je dobra hra (odpoved pro smart guys, mas tam mapu, buzolu a slunce/hvezdy, rika se tomu REALIZMUS) i kdyz mam pocit, ze zalezi na zvolene obtiznosti

Tak pokud se nepletu, svou polohu na mapě obyčejně vidíš (takový červený kroužek s ukazatelem směru). Možná je výjimkou mise, kde se třeba podle indícií musíš zorientovat kde jsi,... pokud taková je.

Možná bych se zkusil přecejen podívat na nastavení obtížnosti, pamatuji si, že ho tam šlo upravovat víc do hloubky.

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 3:02 am
Diskuzní fórum 5b12fe677e968
(@inari)

Tuším, že za to může obtížnost. Ta nejjednodušší ti ukáže i přibližnou polohu nepřátel na mapě.

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 4:00 am
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

@Jamajčan wrote:

OK, a mohl bys dát odkaz jaké triko či jiné oblečení sis tam koupil?

https://www.redbubble.com/people/sonicfan114/works/9116942-sonic-rules?grid_pos=1&p=t-shirt&rbs=74383900-170e-411b-a979-df90a92fe1e9&ref=shop_grid&style=men s" target="_blank daj si do vyhľadávača termín o čo máš záujem a vyber si, ktorý vzor a farba sa ti páči.

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 6:15 am
Diskuzní fórum 5ae79aebdbb86
(@ayreas)

@Routa wrote:

@narg wrote:

@Ayreas wrote:

Zdar, tak nějak se zeptám úplně mimo, nechci zakládat zbytečně téma ... třeba se tu najde nějaký pamětník jak já 😎

Zapl sem zas původní Operaci Flashpoint a nemám ukazatel na mapě, prostě nic, nějaký nápad kde je chyba? na internetu sem nic nenašel bohužel a v určitých chvílí by se hodilo vědět kde sem 😀

To je past na blbecky, ktery si myslej, ze call of duty je dobra hra (odpoved pro smart guys, mas tam mapu, buzolu a slunce/hvezdy, rika se tomu REALIZMUS) i kdyz mam pocit, ze zalezi na zvolene obtiznosti

Tak pokud se nepletu, svou polohu na mapě obyčejně vidíš (takový červený kroužek s ukazatelem směru). Možná je výjimkou mise, kde se třeba podle indícií musíš zorientovat kde jsi,... pokud taková je.

Možná bych se zkusil přece jen podívat na nastavení obtížnosti, pamatuji si, že ho tam šlo upravovat víc do hloubky.

Pánové nehraju to poprvé, vím, že tam ten ukazatel byl (ta červené pozice) a ano obtížnost sem koukal. Právě že v Resistance ten ukazatel je a v základní hře není a nechápu proč ne... No uznávám, že by v tom mohla hrát roli verze hry (1.96 pokud se nepletu), ale doufal sem v nějaký triviální řešeni ... Ještě jednou se odpoledne kouknu do nastavení jestli to tam není "vyplé", ale to by pak nešlo i v Resistance a tam to normálně funguje 😉

Jako přinejhorším to přeinstaluji na úplně základní verzi bez patche.

PS: stejnak mě i po 16 letech ta hra baví víc jak nynější válečné hry 😀 prostě jedna rána a seš tuhej :thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 7:10 am
Diskuzní fórum 5ae79aebdbb86
(@ayreas)

No tak koukám na tu obtížnost a je to defaultně ... v resistance to funguje, v cold war nikoliv ... nějakej bug blbej. Sice ty mapy znám nazpamět, ale hodila by se minimálně počáteční pozice 😀 Takže pomůže jedině reinstal na původní verzi 😎

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 4:12 pm
Diskuzní fórum 5ac12c9e4c45f o8w5kqbrd07hes1kw4kghyqb2q1ys34btw3oridia4
(@routa)

Já teda hrál jen Resistance, původní hra mi odmítala fungovat (padala během první mise tuším)... kdo ví, možná bych na tom byl stejně.

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 5:12 pm
Diskuzní fórum 5ae79aebdbb86
(@ayreas)

@Routa wrote:

Já teda hrál jen Resistance, původní hra mi odmítala fungovat (padala během první mise tuším)... kdo ví, možná bych na tom byl stejně.

To je divný, tos měl nějakou cracklou verzi z netu ne? 😀

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 5:25 pm
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Idem si tak večer domov z práce a v správach je príspevok o tom, že Česi čoraz menej rozumejú slovenčine, pričom naopak Slováci nemajú s češtinou problém. A medzi 4 najproblémovejšie bežné slová patria: olovrant, žeriav, raňajky a dedina. Kto z váš nevie, čo to je? Tí čo vedia nemusíte hovoriť.

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 7:42 pm
Diskuzní fórum 620ffb6cdb742
(@hrdla)

@El_Scorpio wrote:

Idem si tak večer domov z práce a v správach je príspevok o tom, že Česi čoraz menej rozumejú slovenčine, pričom naopak Slováci nemajú s češtinou problém. A medzi 4 najproblémovejšie bežné slová patria: olovrant, žeriav, raňajky a dedina. Kto z váš nevie, čo to je? Tí čo vedia nemusíte hovoriť.

Co říkal?

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 8:06 pm
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@El_Scorpio wrote:

Idem si tak večer domov z práce a v správach je príspevok o tom, že Česi čoraz menej rozumejú slovenčine, pričom naopak Slováci nemajú s češtinou problém. A medzi 4 najproblémovejšie bežné slová patria: olovrant, žeriav, raňajky a dedina. Kto z váš nevie, čo to je? Tí čo vedia nemusíte hovoriť.

Čo to je olovrant? To už nepoznám od školy. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 9:07 pm
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Olovrant sa v škole nejedol, to už si bol dávno doma.

OdpověďCitace
Napsal : 18/12/2017 10:44 pm
Diskuzní fórum 5ae1a6c8b76a3
(@meg-a-byte)

@El_Scorpio wrote:

Idem si tak večer domov z práce a v správach je príspevok o tom, že Česi čoraz menej rozumejú slovenčine, pričom naopak Slováci nemajú s češtinou problém. A medzi 4 najproblémovejšie bežné slová patria: olovrant, žeriav, raňajky a dedina. Kto z váš nevie, čo to je? Tí čo vedia nemusíte hovoriť.

Žiju kousek od hranic, ex je slovenka, mám pár spolužáků slováků, ale co je olovrant nebo žeriav jsem nevěděl to se přiznám.

OdpověďCitace
Napsal : 19/12/2017 6:37 am
Stránka 719 / 728
Share: