Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 721 / 728
 
Diskuzní fórum 5c0e740052f14
(@honzas4400)

@Playman wrote:

@Honzas4400 wrote:

[ Obrázek ]

Jestli to není narážka na nový vzhled Zingu a nové logo, Miky mohu ho odtajnit? 😀

Ne, byla to narážka na příspěvek vejš
@elimiNate wrote:

Jo ten pocit znam. Kdyz jsem mel kdysi jeste stary PC tak VZDY na Vanoce neco odeslo. Jednou procesor, dalsi rok zdroj atd. To nacasovani bylo vzdy presne.

OdpověďCitace
Napsal : 29/12/2017 8:29 am
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Získal som "Worst Nightmare" achievement v Arkham Origins! Ten ajch je osina v zadku. 15 výziev v predátorských miestnostiach, ktorých je obmedzený počet a musí ich človek plniť po poradí! Tieto výzvové rebríčky Warner Montreal úplne pokašlal, snáď najväčší rozdiel v prístupe oproti Rocksteady. Získať to nejak prirodzeným postupom nehrozí. A aj keď sa na ne človek zameria, potrebuje návod.

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2017 5:39 pm
Diskuzní fórum 873e08421693d891a9f277baefd35db8?s=110&d=mm&r=g
(@theogreel)

Právě jsem potřetí dohrál Doki Doki Literature Club. Divím se, že se tu o tak skvělý hře ještě nic nenapsalo...

OdpověďCitace
Napsal : 31/12/2017 10:09 am
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@El_Scorpio wrote:

Získal som "Worst Nightmare" achievement v Arkham Origins! Ten ajch je osina v zadku. 15 výziev v predátorských miestnostiach, ktorých je obmedzený počet a musí ich človek plniť po poradí! Tieto výzvové rebríčky Warner Montreal úplne pokašlal, snáď najväčší rozdiel v prístupe oproti Rocksteady. Získať to nejak prirodzeným postupom nehrozí. A aj keď sa na ne človek zameria, potrebuje návod.

Tak to gratuluju. Já si tu hru předobjednal a byla tam hromada bugů, z nichž některé byly opraveny, jiné bohužel ne. MP mi doteď víceméně nefunguje a SP je takové... jiné. Jak ubíhá čas, tak už více oceňuju ty souboje s bossy a i příběh, což bylo hodně kvalitní. Ale tyhle výzvy, to byl krok vedle. Já si původně myslel, že je můžu plnit jak chci, což by bylo super. Jenže takhle v tom pořadí to je na hovno, navíc zrovna myslím to Worst Nightmare má jednu výzvu, která jde splnit pouze v jedné jediné části hry. A protože to je ještě tuším někde u začátku, tak prostě musíš jít do té doby čistě dle návodu, jinak bys to nedal, což by u hry nemělo být.

OdpověďCitace
Napsal : 31/12/2017 10:47 am
Diskuzní fórum 873e08421693d891a9f277baefd35db8?s=110&d=mm&r=g
(@theogreel)

K tomu Batmanovi gratuluji, já to už dávno vzdal. Jinak, kdo se bude chtít podělit o názory na hru Doki Doki Literature Club?
http://theogreel.zing.cz/clanek/3818/doki-doki-literature-club-hra-roku-201 7"> http://theogreel.zing.cz/clanek/3818/doki-doki-literature-club-hra-roku-2017

OdpověďCitace
Napsal : 01/01/2018 2:31 am
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

FireWolf súhlasím. Príbeh bol fakt dobrý, súboje s bossmi najlepšie v sérii a ešte by som vyzdvihol nový dizajn postáv. Batman už konečne nenosí slipy a nemá 30 cm dlhé, špicaté uši. Bane nie je groteskná postava, ktorá sa na humanoida nepodobá ani vzdialene a Joker tiež nemá zdegenerovane špicatú bradu, ako keby pochádzal z Habsburgovcov... Ale tie výzvy a drobné a zbytočné chyby, to je ten chýbajúci dotyk Rocksteady. V ich hrách takmer nie sú bugy. V Arkham Origins sa mi pri každom druhom súboji stane, že jeden nepriateľ ostane stáť a nedá sa udrieť, ani on nevie zaútočiť. Alebo ho odkopnem do steny, kontajnera a zasekne sa do textúry. Alebo zamrzne v polovičke pádu na zem a ostane tak v bezvedomí "levitovať". Keď človek odpáli stenu, tak namiesto toho aby ju odhodilo, tak sa iba uvoľní a Batman ju potom pohybom pred sebou strká. Najhoršie na tom je, že WB prikázal vývojárom sa na to vykašlať a robiť na DLC, pretože dokončenie hry to nijak neobmezuje. Sviňárina boli aj obleky, niektoré boli exkluzívne pre PS3, niektoré pre aplikácie z iOS či Andoridu a niektoré sa odomkli až keď si na mobile hral nejakú F2P mlátičku a tam si si kúpil 10 oblekov, tak jeden ti "zdarma" hodilo aj do veľkej hry.

A ešte debilina ohľadom tých výziev. Neviem ako sa volá ten rebríček, asi Gotham Protector, ale posledná výzva je, zastav nepokoje vo všetkých štvrtiach. Sem-tam ti vyskočí policajné hlásenie, že je veľká bitka v tom a tom distrikte. Problém je, že za distrikt sa považuje aj most. A na moste je jedina jediná (prvá v hre) takáto udalosť a tá sa automaticky spustí, keď ho hráč prvýkrať prekročí. Keďže výzvy sa musia plniť postupne, nie je možné do toho bodu splniť všetkých 14 predchádzajúcich, keďže niektoré z nich sú na druhej strane mosta. Človek tak ostane zaseknutý na tej poslednej výzve a dúfa, že sa mu bitka na moste ešte niekedy spustí. Ale nespustí. Hráči prišli na to, že vedľajší distrikt ktorý súsedí s mostom troška prečnieva aj do neho. Treba preto počkať na bitku v ňom a posledného protivníka vylákať úplne na hranicu a tam ho doraziť. A započíta to ako nepokoje na moste. Šialené, že trofej v hre sa dá splniť iba bugom v hre...

No a MP už pred rokom vypli, aj tak ho nikto nehral. Ale je to separátne časť hry, samostatne sa spúšťa aj sťahuje. Okolo 7 GB úplne zbytočných dáť, na čo? Človek s DSL zbytočne 2 hodiny sťahuje dáta, ktoré nemôže využiť... To je ten prístup WB.

OdpověďCitace
Napsal : 02/01/2018 2:22 pm
Diskuzní fórum 873e08421693d891a9f277baefd35db8?s=110&d=mm&r=g
(@theogreel)

Ty výzvy v Batmanovi: AO byly důvod, proč jsem si hru 100% neužil. Nemám všechny achievementy na Steamu... Mně se tedy spíš líbil vzhled od Rocksteady, ale od WB to alespoň bylo osvěžující. Chyby jsou hold chyby, ale někdy to bylo spíš frustrující než abych nad tím mávl rukou.
Ještě k příběhu... Byl fajn. Jen ty nepříběhové souvislosti mě trochu mrzeli. Chvíli jsem si říkal, že je to prequel, a pak zase samostatná hra... Mám na mysli hlavně ty udělátka (elektrický rukavice, vylepšený hák a skenování místa činu). Fajn nápad bylo cestování Batwingem.

OdpověďCitace
Napsal : 02/01/2018 3:06 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

Páni, některé ty věci jsem ani nevěděl. O tom, že se měli věnovat DLC místo opravě základní hry jsem věděl a pořád jsem naštvaný, protože bugy tam stále jsou a vadí mi to. Takže mi chceš říct, že když vypnuli MP, tak už nemůžu získat ty achievementy? Jestli to tak je, tak je to pěkná sviňárna (ne, že by byl ten MP nějaký zázrak, ale jde tu o princip). Mě se tady taky líbil víc Bane, než od Rocksteady. Byl inteligentní, žádná trapná hromada svalů bez mozku a díky tomu byl důstojným záporákem. A to s těmi oblastmi... no, fakt nemám slov. Nejhorší na tom je, že se už nic neopraví a tyhle drobnosti kazí zážitek z té hry. Přitom stačilo tak málo a mohlo to být o tolik lepší.

OdpověďCitace
Napsal : 02/01/2018 8:43 pm
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Práve som to zo zvedavosti vyskúšal, že čo sa stane. Či tam nie je nejaká offline lobby, alebo local MP. Nič také, vyhodí chybu "Hra sa nevie pripojiť na server a teda nemôže byť započatá. Skúste neskôr. Error 3." 04. decembra 2016 oficiálne vypli servery, ale myslím, že tie achievementy by si nezískal ani predtým, lebo ani nie po pol roku ten mulťák bol mŕtvy.

OdpověďCitace
Napsal : 02/01/2018 8:57 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)
humblebundle.com/monthly

Quantum break na steamu a za hubičku? To si nechám líbit. Tahle dvanácti dollarová nabídka, kdy ušetříte za hry přes 90 euro, se mi začíná dostávat silně pod kůži. :lala: :thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2018 1:07 am
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@El_Scorpio wrote:

Práve som to zo zvedavosti vyskúšal, že čo sa stane. Či tam nie je nejaká offline lobby, alebo local MP. Nič také, vyhodí chybu "Hra sa nevie pripojiť na server a teda nemôže byť započatá. Skúste neskôr. Error 3." 04. decembra 2016 oficiálne vypli servery, ale myslím, že tie achievementy by si nezískal ani predtým, lebo ani nie po pol roku ten mulťák bol mŕtvy.

Tak to jsi mě teda vůbec nepotěšil. To znamená, že jsem dostal jen polovinu hry, ještě jsem měl problémy se připojit do toho blbého MP hned jak hra vyšla (strašně dlouho se to připojovalo, nebyl tam žádný ukazatel stavu, pak když se to výjimečně podařilo připojit na server, tak tam zase místo 8 lidí byli třeba jen 3), bugy neopravili (jen pár zásadních, které nedovolily postup hrou), achievementy tam nikdy nezískám všechny a kompenzace žádná? Kdyby je aspoň odstranili. Já to říkám furt, že Warner Bros posledních pár let (zhruba od Mortal Kombatu a BAK) kašle na PC platformu a hráče. Fakt je tohle strašná zhovadilost a když už, tak to měli udělat jako u COD, kde je SP a MP zvlášť, co se týče achievementů.

OdpověďCitace
Napsal : 04/01/2018 8:54 pm
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@FireWolf wrote:

Já to říkám furt, že Warner Bros posledních pár let (zhruba od Mortal Kombatu a BAK) kašle na PC platformu a hráče. Fakt je tohle strašná zhovadilost a když už, tak to měli udělat jako u COD, kde je SP a MP zvlášť, co se týče achievementů.

Nájde sa jedna výnimka od WB a to Mad Max. Čisto základná hra bez zbytočných dlc, seasson passov a mikrotranzakcií. Žiadne nezmyseľné p*čoviny, ktoré by bránili splniť trofeje.

OdpověďCitace
Napsal : 06/01/2018 6:56 pm
Diskuzní fórum 873e08421693d891a9f277baefd35db8?s=110&d=mm&r=g
(@theogreel)

Jó, Maxe jsem si užil... A to hned dvakrát. Nechal jsem v tom světě něco přes 100 hodin. A to proto, že jsem se nezaměřoval na ty bojový výzvy a na konci hry jsem chtěl vše dohnat. No... Prostě to nešlo. Nemohl jsem dělat komba, když jsem tam měl jen pár protivníků... Malilinký nedostatek byla mapa. Hledal jsem na ní úplně poslední místo k prohledání a jeho ikonka byla schovaná pod jinou, a pokud se nemýlím, tak to nešlo nijak filtrovat. Málem jsem se zbláznil a skoro se rozbrečel štěstím, když jsem ji objevil, a pak přišla platina. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 06/01/2018 7:41 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

Tak článek o té pitomé flashovce se Zemanem byl smazán. V první řadě tu vůbec ani neměl být, ale šéfredaktor se měl veřejně omluvit, případně měl na rovinu napsat, že to sem nepatří a udělal chybu (a ne jen tupě bránit ten článek slovy, že před lety tu bylo info o té první hře... to je fakt výmluva jak prase, navíc každý děláme chyby a omluva nikoho ještě nezabila). Místo toho se dočkáme "tichého" odstranění článku. Vážně doporučuji redakci, aby se nad sebou zamyslela. Politika na herní web nepatří a nikdo snad nečeká, že debata tam bude vedena naprosto bez konfliktů. Přijde mě, že, jak jsem tam již psal, šlo jen a pouze o počet kliknutí na článek, což splnilo zjevně svůj účel, když byl smazán. A radši se ani nebudu ptát redakce, koho bude případně volit, protože mě je jasné, že Zeman to nebude. I přes ono smazání jste si ale dost ublížili a pro hodně lidí klesli na dno. Dobrá práce.

OdpověďCitace
Napsal : 07/01/2018 2:33 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@FireWolf wrote:

Tak článek o té pitomé flashovce se Zemanem byl smazán. V první řadě tu vůbec ani neměl být, ale šéfredaktor se měl veřejně omluvit, případně měl na rovinu napsat, že to sem nepatří a udělal chybu (a ne jen tupě bránit ten článek slovy, že před lety tu bylo info o té první hře... to je fakt výmluva jak prase, navíc každý děláme chyby a omluva nikoho ještě nezabila). Místo toho se dočkáme "tichého" odstranění článku. Vážně doporučuji redakci, aby se nad sebou zamyslela. Politika na herní web nepatří a nikdo snad nečeká, že debata tam bude vedena naprosto bez konfliktů. Přijde mě, že, jak jsem tam již psal, šlo jen a pouze o počet kliknutí na článek, což splnilo zjevně svůj účel, když byl smazán. A radši se ani nebudu ptát redakce, koho bude případně volit, protože mě je jasné, že Zeman to nebude. I přes ono smazání jste si ale dost ublížili a pro hodně lidí klesli na dno. Dobrá práce.

Právě z toho důvodu jsem ho smazal. Uvědomil jsem si, že jsem to s ním přehnal a není zapotřebí o této hře informovat. Takže ano, přiznávám, že jsem udělal chybu a k vydání novinky nemělo nikdy dojít. Zrovna jsem přemýšlel, kam vysvětlení napíšu, zvažoval jsem nový topic na fóru, ale zase jsem nechtěl, aby se to tam strhlo stejně jako v komentářích té novinky. Ty si mně předběhl.

Já tu flashovku bral jen jako srandu, ale bohužel spousta lidí se naštvala. To beru. Ponaučení do příště.

A koho budu volit? To ještě nevím. Neměl jsem čas nad tím pořádně přemýšlet. Věnuji se práci a rodině (máme šestnáctiměsíční holčičku) a teď k tomu ještě čekáme dvojčata, takže starosti až nad hlavu. Ale vidím, že tebe to zajímá, tak mohu prozradit, že jsem minule v poslední kolem volil Zemana, a to z důvodu, že se mi zdál lepším kandidátem než Schwarzenberg.

OdpověďCitace
Napsal : 07/01/2018 2:39 pm
Stránka 721 / 728
Share: