Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 722 / 728
 
Diskuzní fórum 873e08421693d891a9f277baefd35db8?s=110&d=mm&r=g
(@theogreel)

@Miky wrote:

Právě z toho důvodu jsem ho smazal. Uvědomil jsem si, že jsem to s ním přehnal a není zapotřebí o této hře informovat. Takže ano, přiznávám, že jsem udělal chybu a k vydání novinky nemělo nikdy dojít. Zrovna jsem přemýšlel, kam vysvětlení napíšu, zvažoval jsem nový topic na fóru, ale zase jsem nechtěl, aby se to tam strhlo stejně jako v komentářích té novinky. Ty si mně předběhl.

Já tu flashovku bral jen jako srandu, ale bohužel spousta lidí se naštvala. To beru. Ponaučení do příště.

A koho budu volit? To ještě nevím. Neměl jsem čas nad tím pořádně přemýšlet. Věnuji se práci a rodině (máme šestnáctiměsíční holčičku) a teď k tomu ještě čekáme dvojčata, takže starosti až nad hlavu. Ale vidím, že tebe to zajímá, tak mohu prozradit, že jsem minule v poslední kolem volil Zemana, a to z důvodu, že se mi zdál lepším kandidátem než Schwarzenberg.

Díky moc. Mrzí mě, že jsme se na herním webu dohadovali (myslím, že jsme se nehádali) o politice.

OdpověďCitace
Napsal : 07/01/2018 2:57 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

Já čekal kdy se tak stane a již včera jsem napsal že "argument, že politika na herní web nepatří" bude silnější a vyhraje. Ono by bylo těžší veřejně přiznat chybu ale obhájit si jí. Jednoduše je lehčí všechno smazat. Takže nejdříve zde mizejí názory, poté i celé články. Kam toto povede?

Pokud by v té novince byla jedna dvě věty "Fakt, že tato flashová hra vyšla zrovna nyní, není důvodem k tomu, aby jsme zde na zing.cz zmiňovali politické dění, politika je na herním webu tabu". A bylo by to. Když už se něco vydá, má se to dotáhnout do konce a pokud už se nazná, že to byla chyba - prostým vymazáním se jenom prohlubuje v očích čtenářů.

Za pár dní již bude politice znovu ámen, konečně se zvolí hlava státu. A tyto negativa se snad do budoucna nebudou prohlubovat.

OdpověďCitace
Napsal : 07/01/2018 3:17 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Playman wrote:

Já čekal kdy se tak stane a již včera jsem napsal že "argument, že politika na herní web nepatří" bude silnější a vyhraje. Ono by bylo těžší veřejně přiznat chybu ale obhájit si jí. Jednoduše je lehčí všechno smazat. Takže nejdříve zde mizejí názory, poté i celé články. Kam toto povede?

Pokud by v té novince byla jedna dvě věty "Fakt, že tato flashová hra vyšla zrovna nyní, není důvodem k tomu, aby jsme zde na zing.cz zmiňovali politické dění, politika je na herním webu tabu". A bylo by to. Když už se něco vydá, má se to dotáhnout do konce a pokud už se nazná, že to byla chyba - prostým vymazáním se jenom prohlubuje v očích čtenářů.

Za pár dní již bude politice znovu ámen, konečně se zvolí hlava státu. A tyto negativa se snad do budoucna nebudou prohlubovat.

Jaké názory na Zingu mizí? Na Zingu mažu pouze komentáře, které se netýkají tématu, jsou urážlivé nebo je z nich poznat, že autor se snaží akorát vyvolat flame - takový tu byl včera a dotyčnému jsem dal rovnou ban. Zdá se mi, že to jaksi přeháníš. A potom se mi zdá, že si vůbec nečetl můj komentář tady na fóru. Já zvažoval omluvu, chtěl jsem kvůli tomu založit topic na fóru, ale FireWolf mně předběhl. A pokud napíšeš, že jsem měl tu novinku nechat a dát do ní aktualizaci (a třeba smazat ten původní text a obrázky), tak by stejně ty komentáře pokračovaly, což jistě nikdo nechce.

OdpověďCitace
Napsal : 07/01/2018 3:23 pm
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@Miky wrote:

@Playman wrote:

Já čekal kdy se tak stane a již včera jsem napsal že "argument, že politika na herní web nepatří" bude silnější a vyhraje. Ono by bylo těžší veřejně přiznat chybu ale obhájit si jí. Jednoduše je lehčí všechno smazat. Takže nejdříve zde mizejí názory, poté i celé články. Kam toto povede?

Pokud by v té novince byla jedna dvě věty "Fakt, že tato flashová hra vyšla zrovna nyní, není důvodem k tomu, aby jsme zde na zing.cz zmiňovali politické dění, politika je na herním webu tabu". A bylo by to. Když už se něco vydá, má se to dotáhnout do konce a pokud už se nazná, že to byla chyba - prostým vymazáním se jenom prohlubuje v očích čtenářů.

Za pár dní již bude politice znovu ámen, konečně se zvolí hlava státu. A tyto negativa se snad do budoucna nebudou prohlubovat.

Jaké názory na Zingu mizí? Na Zingu mažu pouze komentáře, které se netýkají tématu, jsou urážlivé nebo je z nich poznat, že autor se snaží akorát vyvolat flame - takový tu byl včera a dotyčnému jsem dal rovnou ban. Zdá se mi, že to jaksi přeháníš. A potom se mi zdá, že si vůbec nečetl můj komentář tady na fóru. Já zvažoval omluvu, chtěl jsem kvůli tomu založit topic na fóru, ale FireWolf mně předběhl. A pokud napíšeš, že jsem měl tu novinku nechat a dát do ní aktualizaci (a třeba smazat ten původní text a obrázky), tak by stejně ty komentáře pokračovaly, což jistě nikdo nechce.

V pořádku, ja myslím, že Miky je poučen pro třeba Pussy Walk III (doufám, že nebude) a dále není třeba to nějak rozebírat. Uznal chybu a kdo chce, tak si to najde. Po 404 jsem hned věděl kam mám zamířit 🙂 ...

OdpověďCitace
Napsal : 07/01/2018 7:19 pm
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Zas by som toho Mikyho tak nepranieroval. Dedikované weby, ktoré sa zaoberajú politikou často diskusiu ani neotvoria (hlavne keď sa to týka kriminality cigáňov, čiernych, alebo arabov), pretože tam už dopredu vedia, aký je názor spoločnosti a nevedia s ním inak bojovať ako ju umlčať. Takisto čo chodím na iné weby, tak napríklad DD je neuveriteľný zaslepenec. Včera napísal článok o tom, ako Apple mení batériu so zľavou iba v US a UK a "podložil" to jedným blogom na internete. Absolútne nerelevantný zdroj v rozpore s oficiálnym vyhlásením aj lokálnymi pobočkami po svete a on o tom napíše článok ako o hotovej veci. Dnes ráno už zmizol, pretože ho čitatelia vysmiali. Tak nenávidí niektoré spoločnosti, že po hociakej kritike skočí ako sliepka po fluse a hodí si to na prvú stranu ako písmo sväté :nah:

OdpověďCitace
Napsal : 08/01/2018 8:39 am
Diskuzní fórum 5abd114ddd9ab
(@oneshot)

Neměl jsi tu novinku mazat, Miky, když už tu jednou byla. Takhle to jen dá za pravdu těm, kdo tvrdí, že to nebyla novinka herní, nýbrž politická těsně před volbami. Mně ta "hra" vtipná nepřijde, spíše urážlivá a nevkusná, ale i tak jsem byl rád, že jsi o ní informoval, stejně jako za tu diskuzi, která se pod ní strhla a která ukázala, že lidi tu ještě nejsou nekulturní barbaři bez špetky vkusu a že znají hranice slušnosti a dobré mravy.
Pokud jde obecně o moderování diskuzí a případné mazání nevhodných komentářů, tam jsou myslím pravidla nastavená velmi dobře, i když se samozřejmě občas najde někdo, kdo je porušil jen mírně, sám si toho není vědom a komentář mu byl smazán. Kde ale dneska šedá zóna není, takže tohle bych vůbec neřešil.
V souvislosti s tímto mám apel na všechny komentující- než se tu rozhořčíte nad tím, proč vám byl smazán komentář, podívejte se nejdříve, zdali nebyl smazán i komentář toho trolla, kterému jste odpovídali. V takovém případě se spolu s původním příspěvkem mažou i všechny odpovědi, které samozřejmě již nedávají smysl, protože nemají na co odpovídat.

OdpověďCitace
Napsal : 09/01/2018 1:54 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

@OneShot wrote:

Neměl jsi tu novinku mazat, Miky, když už tu jednou byla. Takhle to jen dá za pravdu těm, kdo tvrdí, že to nebyla novinka herní, nýbrž politická těsně před volbami. Mně ta "hra" vtipná nepřijde, spíše urážlivá a nevkusná, ale i tak jsem byl rád, že jsi o ní informoval, stejně jako za tu diskuzi, která se pod ní strhla a která ukázala, že lidi tu ještě nejsou nekulturní barbaři bez špetky vkusu a že znají hranice slušnosti a dobré mravy.
Pokud jde obecně o moderování diskuzí a případné mazání nevhodných komentářů, tam jsou myslím pravidla nastavená velmi dobře, i když se samozřejmě občas najde někdo, kdo je porušil jen mírně, sám si toho není vědom a komentář mu byl smazán. Kde ale dneska šedá zóna není, takže tohle bych vůbec neřešil.
V souvislosti s tímto mám apel na všechny komentující- než se tu rozhořčíte nad tím, proč vám byl smazán komentář, podívejte se nejdříve, zdali nebyl smazán i komentář toho trolla, kterému jste odpovídali. V takovém případě se spolu s původním příspěvkem mažou i všechny odpovědi, které samozřejmě již nedávají smysl, protože nemají na co odpovídat.

Wow to je tvůj první komentář zde na fóru? Nechceš do redakce pomoci Mikymu moderovat diskuze btw? 😀 Ne to byl jen vtip. Jinak s tvým názorem souhlasím. 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 13/01/2018 9:20 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

@Miky wrote:

@Playman wrote:

Za pár dní již bude politice znovu ámen, konečně se zvolí hlava státu. A tyto negativa se snad do budoucna nebudou prohlubovat.

Na Zingu mažu pouze komentáře, které se netýkají tématu, jsou urážlivé nebo je z nich poznat, že autor se snaží akorát vyvolat flame

AD2) "Tak by stejně ty komentáře pokračovaly, což jistě nikdo nechce" -> Ano to nikdo nechce. Všichni chtějí klid a pokud možno pohodovou atmosféru.

AD1) O tom, jaké komentáře mažeš: 85% smazaných komentářů, smázneš správně a v pořádku. Tyto komentáře si smáznout skutečně zaslouží a zasloužili by všude na civilizovaném webu.

Nicméně jsem viděl i případy, nebudu je konkrétně zmiňovat (nicky už si nepamatuji), že byla diskuze slušná a nechtěla vyvolat ani flame ani hádku nic, přesto byly tyto komentáře smazány a to jenom proto, že se zde zingu nehodili do krámu.

Řekl bych, že řešit s tebou politiku BANů a vymazávání komentářů může kdokoli jiný, jen né já. Protože jsem se vždy nechoval tak krásně podle předpisů, jak bych možná i chtěl a vyžadoval sám od sebe.

Tak krásný den (krásnou neděli, zbytek týdne) a ať se nový design Zingu povede na výbornou!

OdpověďCitace
Napsal : 14/01/2018 7:01 am
Diskuzní fórum 5ac12c9e4c45f o8w5kqbrd07hes1kw4kghyqb2q1ys34btw3oridia4
(@routa)

Chtěl bych mít vaše nervy... 😀

OdpověďCitace
Napsal : 15/01/2018 1:47 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

Zdravím, pomalu, ale jistě se blíží spuštění bety nového Zingu. Pár vyvoleným, kteří nám přispěli v donate, jsem již dal do bety přístup. Za pár dnů, až doděláme několik důležitých věcí, dáme betu veřejně pro všechny.

OdpověďCitace
Napsal : 15/01/2018 9:03 am
Diskuzní fórum MExodAvat
(@rockmax)

@Miky wrote:

Zdravím, pomalu, ale jistě se blíží spuštění bety nového Zingu. Pár vyvoleným, kteří nám přispěli v donate, jsem již dal do bety přístup. Za pár dnů, až doděláme několik důležitých věcí, dáme betu veřejně pro všechny.

Gj so far :thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 19/01/2018 3:23 pm
Diskuzní fórum 5ae79aebdbb86
(@ayreas)

Dotaz mimo:

Nevíte proč mi nejde ukládat pozice hry v Theme hospital? 😀 Jedná se o GOG verzi.

OdpověďCitace
Napsal : 20/01/2018 10:34 am
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

@Ayreas wrote:

Dotaz mimo:

Nevíte proč mi nejde ukládat pozice hry v Theme hospital? 😀 Jedná se o GOG verzi.

http://www.strejda-google.cz/#Theme+hospital+cannot+save+gam e"> http://www.strejda-google.cz/#Theme+hospital+cannot+save+game

Hned první odkaz je GOG verze, ostatní lidi tam psaly již. Solved? Did it helped?

Btw trochu se toho nového designu bojím. Jsem na tom starém již odkojený, tak nevím :lala:

OdpověďCitace
Napsal : 20/01/2018 7:09 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

@evilskire wrote:

Jelikož to není kam zařadit tak co to má znamenat že se mi včera někdo 4x snažil změnit heslo na zing?... Pošlu klidně screen z mailu

To nevím. Poslal jsem to šéfredaktrorovi zing.cz on se na to časem snad podívá

OdpověďCitace
Napsal : 20/01/2018 8:26 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Taky mi to přišlo ... Tak jsem si ho radši změnil sám na nějaký silnější ... tohle fakt nemám rád, bohužel ve světě internetu běžná praxe prakticky kdekoliv ...

OdpověďCitace
Napsal : 20/01/2018 9:17 pm
Stránka 722 / 728
Share: