Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 723 / 728
 
Diskuzní fórum 15e347eebcdba86a64359766914a7a2c?s=110&d=mm&r=g
(@erazghul)

"Všem registrovaným čtenářům Zingu přenášíme do nové databáze profily. Hesla jsou ale zakódována z důvodu bezpečnosti. Je tak nutné, abyste si vytvořili nové heslo pro váš stávající profil. Tím se budete přihlašovat na betě. V e-mailové schránce byste měli mít žádost o vytvoření nového hesla. Pokud e-mail ještě nepřišel, tak je to z důvodu, že stále probíhá import uživatelů. Za sedm let je to přes 30 tisíc profilů, což chvilku trvá. Vydržte prosím a prosím neregistrujte se znovu."

http://www.zing.cz/special/2217/predstavujeme-zbrusu-novy-zingc z" target="_blank

OdpověďCitace
Napsal : 21/01/2018 2:41 am
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

@erazghûl wrote:

"Všem registrovaným čtenářům Zingu přenášíme do nové databáze profily. Hesla jsou ale zakódována z důvodu bezpečnosti. Je tak nutné, abyste si vytvořili nové heslo pro váš stávající profil. Tím se budete přihlašovat na betě. V e-mailové schránce byste měli mít žádost o vytvoření nového hesla. Pokud e-mail ještě nepřišel, tak je to z důvodu, že stále probíhá import uživatelů. Za sedm let je to přes 30 tisíc profilů, což chvilku trvá. Vydržte prosím a prosím neregistrujte se znovu."

http://www.zing.cz/special/2217/predstavujeme-zbrusu-novy-zingc z" target="_blank

Mě žádný mail ze zing.cz nepřišel. Nevím zda je to dobře. Pokud by ale došlo k prozrazení mého hesla, well. To by bylo v... shitholU. 😥

OdpověďCitace
Napsal : 21/01/2018 4:35 am
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

Jak už ti tady ostatní odpověděli. Spustili jsme betu nového Zingu, která běží na novém redakčním systému. Přenesli jsme do bety všechny stávající profily, ale aby se čtenář mohl přihlásit, musí si vytvořit nového heslo. Je to z důvodu toho, že v databázi současného Zingu jsou všechna hesla zakódovaná - jde o standardní ochranu - a tím pádem nemohla být přenesena.

Aby tedy každý pochopil: Současný Zing a beta.zing.cz jsou dva zcela odlišné weby, což se týče databáze (soubory s uživatelskými profily).

OdpověďCitace
Napsal : 21/01/2018 11:40 am
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Rozrobené blogy mi ostanú?

OdpověďCitace
Napsal : 21/01/2018 6:26 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@El_Scorpio wrote:

Rozrobené blogy mi ostanú?

Na blogy jsme se ještě moc nezaměřovali. Máme jen rozhraní na jejich psaní. Blogy budeme řešit později, ale obávám se, že blogové články, které nejsou vydané, tak přenést nepůjdou. Pokud tomu tak bude, tak vás včas budeme informovat, abyste si je mohli zálohovat.

OdpověďCitace
Napsal : 22/01/2018 8:46 am
Diskuzní fórum 5ae79aebdbb86
(@ayreas)

@Playman wrote:

@Ayreas wrote:

Dotaz mimo:

Nevíte proč mi nejde ukládat pozice hry v Theme hospital? 😀 Jedná se o GOG verzi.

http://www.strejda-google.cz/#Theme+hospital+cannot+save+gam e"> http://www.strejda-google.cz/#Theme+hospital+cannot+save+game

Hned první odkaz je GOG verze, ostatní lidi tam psaly již. Solved? Did it helped?

Btw trochu se toho nového designu bojím. Jsem na tom starém již odkojený, tak nevím :lala:

Zkoušel jsem i tohle, leč marně :nah: každopádně díky za snahu 😉 ... Beztak to bude nějaká blbost co člověka normálně nenapadne 😀

OdpověďCitace
Napsal : 22/01/2018 11:31 am
Rounce
(@rounce)

@Ayreas wrote:

Zkoušel jsem i tohle, leč marně :nah: každopádně díky za snahu 😉 ... Beztak to bude nějaká blbost co člověka normálně nenapadne 😀

Možes zkusit hrát tuhle verzi http://corsixth.com /" target="_blank je to moderní předělávka neco jako OpenTTD

OdpověďCitace
Napsal : 22/01/2018 8:25 pm
Diskuzní fórum 5ae79aebdbb86
(@ayreas)

@Rounce wrote:

@Ayreas wrote:

Zkoušel jsem i tohle, leč marně :nah: každopádně díky za snahu 😉 ... Beztak to bude nějaká blbost co člověka normálně nenapadne 😀

Možes zkusit hrát tuhle verzi http://corsixth.com /" target="_blank je to moderní předělávka neco jako OpenTTD

Super! O tomhle ani nevím, že existuje, děkuji ti 😉

OdpověďCitace
Napsal : 23/01/2018 6:51 am
Rounce
(@rounce)

@Ayreas wrote:

Super! O tomhle ani nevím, že existuje, děkuji ti 😉

Nemáš zač :thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 24/01/2018 9:58 am
Diskuzní fórum 5ac4eb3bc2d85 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygb1u
(@jamajcan)

Sleduje tady někdo 11. sezónu The X Files?

OdpověďCitace
Napsal : 30/01/2018 1:03 pm
Diskuzní fórum 5ac4eb3bc2d85 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygb1u
(@jamajcan)

Mám 3 dotazy k prodiskutování:

1. Myslíte si, že Microsoft koupí Electronic Arts a popřípadě, co by to pro nás, hráče, mělo znamenat?

2. V jaké hře byste chtěli strávit den?

3. A co očekáváte od SEA OF THIEVES?

OdpověďCitace
Napsal : 31/01/2018 3:26 am
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

1. nekúpi, pretože akcionári EA radšej budú roky spoľahlivo dojiť kravu menom FIFA Ultimate Team ako dostať jednorázovo zaplatené
2. Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball
3. nič, pretože primárne online hry ma nezaujímajú, ale myslím si, že ťažko prepadne.

OdpověďCitace
Napsal : 31/01/2018 11:16 am
Diskuzní fórum 5ac4eb3bc2d85 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygb1u
(@jamajcan)

@El_Scorpio wrote:

1. nekúpi, pretože akcionári EA radšej budú roky spoľahlivo dojiť kravu menom FIFA Ultimate Team ako dostať jednorázovo zaplatené
2. Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball
3. nič, pretože primárne online hry ma nezaujímajú, ale myslím si, že ťažko prepadne.

2.) Proč právě Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball??? Kvůli polonahým ženštinám???

OdpověďCitace
Napsal : 31/01/2018 12:58 pm
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Stráviť deň na tropickom ostrove s ceckatými babami, kde som navyše jediný chlap mi príde oveľa lákavejšie ako túlať sa rádioaktívnou pustinou, alebo ulicami Los Santos, kde ma policajti zastrelia len za to, že pri nich 5 sekúnd postojím... 😉

OdpověďCitace
Napsal : 31/01/2018 1:25 pm
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@El_Scorpio wrote:

Stráviť deň na tropickom ostrove s ceckatými babami, kde som navyše jediný chlap mi príde oveľa lákavejšie ako túlať sa rádioaktívnou pustinou, alebo ulicami Los Santos, kde ma policajti zastrelia len za to, že pri nich 5 sekúnd postojím... 😉

Múdro, múdro hovoríš. :thumbup: Prečo tráviť svoj drahocenný čas v "pekle", keď môžeš byť v "raji". :awesome:
@Jamajčan wrote:

2.) Proč právě Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball??? Kvůli polonahým ženštinám???

Počuj, náhodou nie si ženská? Lebo zdravý chlap by túto otázku nepoložil. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 31/01/2018 3:20 pm
Stránka 723 / 728
Share: