Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 724 / 728
 
Diskuzní fórum 620ffb6cdb742
(@hrdla)

Chuchel vyjde 7.3. 😆 😆
[youtube:hids86u8] http://www.youtube.com/watch?v=8ejmQQcS-Fc[/youtube:hids86u8]

OdpověďCitace
Napsal : 01/02/2018 6:10 pm
Diskuzní fórum 5ae486e043a4b
(@eliminate)

Ty Nvidia ovladace jsou fakt hrozne. 2 dny resim proc me PUBG jede hur nez predtim a ono to je tema poslednima ovladacema. Jenom kdyby nahodou mel nekdo stejny problem jako ja.

OdpověďCitace
Napsal : 03/02/2018 10:12 am
Diskuzní fórum 5ac12c9e4c45f o8w5kqbrd07hes1kw4kghyqb2q1ys34btw3oridia4
(@routa)

Možná to úplně neodpovídá popisu, ale po zmínění těch hlav, se mi vybavila tato hra 😀

[youtube:9pki8ia1] http://www.youtube.com/watch?v=5ePhC_mrd3s[/youtube:9pki8ia1]

OdpověďCitace
Napsal : 03/02/2018 6:03 pm
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Mne pri tom popise napadá Rollcage.

Diskuzní fórum rollcage stage ii 8

OdpověďCitace
Napsal : 04/02/2018 11:22 am
indi.voo.doo.al
(@indi-voo-doo-al)

@mirkasnow wrote:

Jee tak to já vás budu otravovat 😀 Takže hledám řekla bych tak 10-12 let starou hru. Je to na PC pravděpodobně a myslím že byla na CD z těch časopisů. Prodávali se kdysi časopisy dětský nebo herní a v nich bylo CD se hrou. Pamatuju si že to byly auta a byly to závody možná i derby, to už nevím. A ty autíčka měly jakoby jen kola a podvozek myslím a pak měly jen hlavu. Prostě hlava s kolečkama aspoň tak si to pamatuju 😀 Víc ze sebe prostě nevymáčknu. Je to fakt dávno a s bráchou to hledáme už hrozně dlouho. Možná to bylo tak nějak ve stejný době co se hrávali Beach buggy. Prosííííím nezná jí někdo ? 😀 hledám všude a všechno a nikde nic :((((((((((

Kdybys rekla 20-22 let starou,tak jedine wacky wheels 😀

OdpověďCitace
Napsal : 04/02/2018 12:13 pm
Diskuzní fórum GROOavatar
 Groo
(@groo)

@elimiNate wrote:

Ty Nvidia ovladace jsou fakt hrozne. 2 dny resim proc me PUBG jede hur nez predtim a ono to je tema poslednima ovladacema.

Je vidět že tomu moc nerozumíš. Nejsou hrozné ovladače, ale ta tvoje hra. Tím nemyslím po herní stránce, ale po technické, protože doby, kdy programátoři byli páni Programátoři jsou už pryč. Dneska se "nějak splácá program" nalejou se do toho hromady knihoven a vypustí se do světa a lidi podělejte se. Autory už nezajímá, jak to funguje a jestli to maká jak má, nebo je to možná i zajímá, ale nedokážou s tim něco udělat. Naopak smeknout by jme měli před autory ovladačů, kteří se snaží opravovat prasárny autorů her a upravovat ovladače tak, aby ty jejich nedodělky šité horkou jehlou vůbec šly spustit.
Je to starý známý problém, že všichni nadávají na nesprávného, na toho, který se snaží něco spravit, ale původce problému je naopak za hrdinu... 😉

OdpověďCitace
Napsal : 04/02/2018 5:40 pm
Diskuzní fórum 5c1253f0a78ba
(@ergonaut1)

Ahojte.
Tento týden si jdu pro PS4Pro. Bude ze mě na "stará kolena" velký konzolista.

Zajímalo by mě,...

1. Kde nakupujete levněji hry, časté slevy/akce (ty opravdové akce, ne ty umělé ala black friday apod.) a tak.? Plnou palbu za hru dám opravdu jen vyjímečně.
2. Používáte nějakou herní appku na Android pro komunikaci s kamarády, spravu clanu, vlastní knihovna her atd...) nejen na SONY platformy??
3. Jak rychle se dá rozhýbat PS+? Půjde to i když mám prošlou kreditku a čekám na novou, kterou v té době ještě nebudu mít?
4. Neznáte nějaký fajn balík "miniher" pro děti 3+ ?
5. Kde se dá jinak dobře bavit na téma PS4 a hry?

OdpověďCitace
Napsal : 04/02/2018 7:22 pm
Diskuzní fórum 5abe7bb94dd39
(@el_scorpio)

Ahoj, ja som hry vždy kupoval cez Heuréku, kde mali najlepšiu cenu. Poprípade bazár (aj zo zahraničia ak som bral viac titulov). Avšak digitálne výpredaje sú na PSN často a vyrovnajú sa tým na Steame.

OdpověďCitace
Napsal : 04/02/2018 8:47 pm
Diskuzní fórum 5ac4eb3bc2d85 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygb1u
(@jamajcan)

Otázka do pléna:

Kdybyste byli Danem Vávrou, vydali Kingdom Come: Deliverance a hra by byla kladně přijata jak ze strany herních recenzentů, tak ze strany hráčů, vrhli byste se na pokračování tohohle RPG, nebo byste měli koule a udělali úplně novou IP???

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2018 1:26 am
Diskuzní fórum 5ac4eb3bc2d85 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygb1u
(@jamajcan)

A ještě mám 2 otázky, na které bych chtěl "slyšet" Váš názor:

1. Ač aktivně již hry nehraji 10 let, stále sleduji trendy, byznys a recenze her, a tak mne zajímá, jakou stránku ze zákulisí vývoje AAA her - kromě http://www.gamasutra.co m" target="_blank - byste mi doporučili? Nejlépe americkou, či anglickou, nechť angličtinou nejlépe vládnu.

2. S rozmachem 3D tiskáren se dá "vytisknout" vše a někdy jsou sběratelské edice s postavičkami moc drahé, a tak mne zajímá: Jakou herní postavičku byste si byli vytiskli? Já Pinky Demona z DOOM 3!!!

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2018 1:48 am
Diskuzní fórum 5ac4eb3bc2d85 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygb1u
(@jamajcan)

@mirkasnow wrote:

Jee tak to já vás budu otravovat 😀 Takže hledám řekla bych tak 10-12 let starou hru. Je to na PC pravděpodobně a myslím že byla na CD z těch časopisů. Prodávali se kdysi časopisy dětský nebo herní a v nich bylo CD se hrou. Pamatuju si že to byly auta a byly to závody možná i derby, to už nevím. A ty autíčka měly jakoby jen kola a podvozek myslím a pak měly jen hlavu. Prostě hlava s kolečkama aspoň tak si to pamatuju 😀 Víc ze sebe prostě nevymáčknu. Je to fakt dávno a s bráchou to hledáme už hrozně dlouho. Možná to bylo tak nějak ve stejný době co se hrávali Beach buggy. Prosííííím nezná jí někdo ? 😀 hledám všude a všechno a nikde nic :((((((((((

Mne jako taková hra napadly jen LEGO Racers, ale to asi nebude ona, že???

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2018 1:56 am
Diskuzní fórum Terminator T 800 En
 T800
(@t-800)

Koukám, že pravidelná nálož generických otázek z generátoru jménem Jamajčan, dorazila už i na Zing 😀

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2018 6:23 pm
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@T-800 wrote:

Koukám, že pravidelná nálož generických otázek z generátoru jménem Jamajčan, dorazila už i na Zing 😀

Nj občas sa mi rozum pozastaví nad týmy otázkami. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2018 7:49 pm
Diskuzní fórum 9cf6ab283d605e5448b2a9ddbc4086b3?s=110&d=mm&r=g
(@rronaldr)

@Ergonaut1® wrote:

Ahojte.
Tento týden si jdu pro PS4Pro. Bude ze mě na "stará kolena" velký konzolista.

Zajímalo by mě,...

1. Kde nakupujete levněji hry, časté slevy/akce (ty opravdové akce, ne ty umělé ala black friday apod.) a tak.? Plnou palbu za hru dám opravdu jen vyjímečně.
2. Používáte nějakou herní appku na Android pro komunikaci s kamarády, spravu clanu, vlastní knihovna her atd...) nejen na SONY platformy??
3. Jak rychle se dá rozhýbat PS+? Půjde to i když mám prošlou kreditku a čekám na novou, kterou v té době ještě nebudu mít?
4. Neznáte nějaký fajn balík "miniher" pro děti 3+ ?
5. Kde se dá jinak dobře bavit na téma PS4 a hry?

1. Většinou z bazaru nebo si pujčím od známých
2. Myslím, že PS ma nějakou appku, ale nevidim využití
3. Členství na PS+ se dá koupit u pokladny v Bille nebo v každém herním obchodě
4. Pro menší je her jak šafránu, hlavně LEGO hry
5. Bylo český console-forum.cz nebo tak, nevím jestli to ještě funguje, zkus hledat.

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2018 11:22 am
Diskuzní fórum 5ac4eb3bc2d85 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygb1u
(@jamajcan)

@T-800 wrote:

Koukám, že pravidelná nálož generických otázek z generátoru jménem Jamajčan, dorazila už i na Zing 😀

Proč tak kritizuješ mé otázky?

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2018 12:59 pm
Stránka 724 / 728
Share: