Uživatel nepřihlášen
     

Jak je to s akty a možnou češtinou pro Kingdom Come?

Čtvrtek 23.1.2014 16:20 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Něco málo o hardwarových nárocích nebo výběru platforem.

Středověké RPG Kingdom Come: Deliverance budeme mít brzy splněný svůj cíl na Kickstarteru (v době psaní bylo vybráno 83 procent - přes 250 tisíc liber). Spousta hráčů ale neví, jak to bude s dalšími dvěma částmi hry, které mají vyjít vždy v rozmezí devíti měsíců, nebo s překladem do češtiny. Tohle a mnohem více objasnilo Warhorse Studios ve FAQ na Kickstarteru.

"První kapitola Kingdom Come: Deliverance je plánovaná jako samostatná, plnohodnotná hra s délkou 30+ hodin hraní. Nabídne kompletně otevřenou mapu (o rozloze 9 km2) se všemi questy a s uzavřením příběhové linie. Většina (ne-li všechny) herní mechanismy popsány na výše (na Kickstarteru) budou zahrnuty v prvním aktu. Jde o jízdu na koni, boje, obléhání hradů a alespoň jednu velkou bitvu."

Budoucí druhá a třetí kapitola rozšíří hru o nový příběh, přidá mapy zasazené do nového prostředí, další questy, věci a zbraně. Krom toho se objeví v první části také nové questy, některé budou vyžadovat cestování mezi mapami.

Druhá a třetí číst hry bude vydaná, jakmile to bude možné. Nicméně, v současné době se vývojáři zaměřují na dokončení prvního aktu. Až potom budou přemýšlet o možném pokračování. Kvůli tomu je kampaň na Kickstarteru věnovaná pouze první části. Z toho důvodu autoři druhou a třetí část ani nenabízejí - až na výjimky v dražších příspěvcích. To máte prý brát jen jako stoprocentní slevu, ne jistou věc.Teď už k samotné lokalizaci. Hra je vytvářena v angličtině s anglickým dabingem. "Rádi bychom přidali francouzskou, italskou, německou a španělskou verzi. Z našich dosavadních zkušeností předpokládáme polskou, ruskou a českou verzi, nemusí nutně obsahovat dabing."

Co přesně to znamená, to zatím nevíme. Možná záleží na tom kolik Warhorse nakonec na Kickstarteru vyberou a jaký bude o titul zájem ze strany hráčů z České a Slovenské republiky. I když, Kickstarter má sloužit jen pro to, aby si ověřili, zda je o hru dostatečný zájem. V opačném případě by miliardář Zdeněk Bakala neinvestoval další miliony dolarů do vývoje. Pokud se ale vybere požadovaná částka (což už je téměř jistotou), tak zafinancuje zbytek vývoje – má se jednat o desítky milionů dolarů. Ve hře je také některá z vydavatelských společností, není pochyb o tom, že po úspěchu na KS bude o Kingdom Come ze strany vydavatelů zájem. Prý se jim dokonce už několik z nich ozvalo, a to je předtím odmítly s tím, že kvůli absenci draků a magie nebude o hru zájem.

Závěrem ještě informace o hardwarových nárocích. Podle Warhorse nebude problém Kingdom Come spustit na dobrém herním počítači, pokud má podobný hardware jako Xbox One nebo PS4, tak byste neměli mít žádné problémy.

Pokud přispějete více než 25 liber (30 euro – cca 825 Kč), tak si budete moci vybrat, zda chcete Kingdom Come: Deliverance ve verzi pro PC, Mac, Linux, PlayStation 4 nebo Xbox One. Kdyby nastala situace, že by titul nevyšel například na Xbox One, tak si budete moci zvolit jinou verzi nebo vám Warhorse vrátí peníze.

...
Délka: ...
Kingdom Come: Deliverance - První trailer
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance

Neděle 25.2.2018 14:04 - Připomínáme: Výherce si vybere PC, PlayStation 4 nebo Xbox One verzi sběratelské edice českého středověkého RPG titulu. Přečíst celý článek »

64 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Pátek 23.2.2018 12:36 - Aktualizace přináší vylepšení plížení, opravy různých chyb nebo častější zašpinění lidí. Přečíst celý článek »

42 komentářů|Xbox One
Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů
 

Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů

Čtvrtek 22.2.2018 10:00 - V pražském studiu Warhorse jsou hodně spokojeni. Tržby přesáhly miliardu korun. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jak je to s akty a možnou češtinou pro Kingdom Come?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Silent   3x   Podle dnešní logiky "Angličtina za každou cenu i když je to absurdní blbost" se bude jmenovat John Smith McDonaldSilentsilent2464    26.1.2014 15:40 Silent

Podle dnešní logiky "Angličtina za každou cenu i když je to absurdní blbost" se bude jmenovat John Smith McDonald

svatda    už se ví jak se bude jmenovat ten kovář ? (hlavní hrdina)svatdasvatda22504    26.1.2014 15:09 svatda

už se ví jak se bude jmenovat ten kovář ? (hlavní hrdina)

Wazza    no nějaký super soundtrack to chce každopádě, to je 50% úspěchuWazzawazza1939    25.1.2014 00:01 Wazza

no nějaký super soundtrack to chce každopádě, to je 50% úspěchu

vandal96CZ    odkaz ] tady další cíle na kickstarteru.vandal96CZvandal96cz9552    24.1.2014 23:55 vandal96CZ

odkaz ] tady další cíle na kickstarteru.

Gandalf.    three7: To sice ano, ale musíš to brát tak že Česko není cílová skupina.Gandalf.gandalf8216    24.1.2014 23:49 Gandalf.

three7: To sice ano, ale musíš to brát tak že Česko není cílová skupina.

Haku   3x   declare Vávra a jeho keců fůra, to už nemá cenu řešit. Jednou má ve všem pravdu, pak mu prdne pojistka a člověk by ho nejradši hodil z okna.Hakuhaku13284    24.1.2014 18:18 Haku

declare Vávra a jeho keců fůra, to už nemá cenu řešit. Jednou má ve všem pravdu, pak mu prdne pojistka a člověk by ho nejradši hodil z okna.

declare   4x   Mikefiser: Já taky patřím k té sortě, která si zapne "autentický" dabing a k tomu titulky ve své mateřštině. Dále čeština nemá být na úkor jiných jazyků, má tam být uvedena hned po angličtině a ne až kdyby/možná poslední a jen titulky. A pokud se Dan Vávra vyžívá v detailech (viz 100+ ke Skyrimu) , tak mu tak velký a pro atmosféru důležitý detail přeci nesmí uniknout.

K těm Italům, tak dokážu si představit, že třeba nějaký Ital dohraje hru komplet v italštině a pak si dá druhý kolo italské titulky + český dabing.
declaredeclare6466
    24.1.2014 15:45
declare

Mikefiser: Já taky patřím k té sortě, která si zapne "autentický" dabing a k tomu titulky ve své mateřštině. Dále čeština nemá být na úkor jiných jazyků, má tam být uvedena hned po angličtině a ne až kdyby/možná poslední a jen titulky. A pokud se Dan Vávra vyžívá v detailech (viz 100+ ke Skyrimu) , tak mu tak velký a pro atmosféru důležitý detail přeci nesmí uniknout.

K těm Italům, tak dokážu si představit, že třeba nějaký Ital dohraje hru komplet v italštině a pak si dá druhý kolo italské titulky + český dabing.

Silent    Mikefiser Já kdybych hrál historickou hru z určité země založené na realných základech (nebo fiktivních) tak bych chtěl aby to mělo i stejný dabing. Například AC jsem hrál v Italštině a mělo to něco do sebe :)Silentsilent2464    24.1.2014 15:36 Silent

Mikefiser Já kdybych hrál historickou hru z určité země založené na realných základech (nebo fiktivních) tak bych chtěl aby to mělo i stejný dabing. Například AC jsem hrál v Italštině a mělo to něco do sebe :)

Mikefiser    Jenže to je nějakým italům úplně u prdele :D Vem si, že jsi ital a stojíš před rozhodnutím koupit si The Witcher 3 a Kingdom Come. Co si běžný hráč zcheckne první? Jestli to má lokalizaci! Hele, Kingdom Come má italský dabing, tak si to koupí radši :D Jde o to, že u české komunity je úspěch zaručen, protože ti co chtějí podpořit český herní průmysl si to koupí tak jako tak a zhruba 1/2 všech hráčů si to stáhne, protože jsou sockovatí zmrdulíni. Ale lidem v cizích zemích by ta hra vůbec nemusela přijít zajímavá a třeba to bude právě lokalizace, co rozhodne. .Mikefisermikefiser641    24.1.2014 15:29 Mikefiser

Jenže to je nějakým italům úplně u prdele :D Vem si, že jsi ital a stojíš před rozhodnutím koupit si The Witcher 3 a Kingdom Come. Co si běžný hráč zcheckne první? Jestli to má lokalizaci! Hele, Kingdom Come má italský dabing, tak si to koupí radši :D Jde o to, že u české komunity je úspěch zaručen, protože ti co chtějí podpořit český herní průmysl si to koupí tak jako tak a zhruba 1/2 všech hráčů si to stáhne, protože jsou sockovatí zmrdulíni. Ale lidem v cizích zemích by ta hra vůbec nemusela přijít zajímavá a třeba to bude právě lokalizace, co rozhodne. .

declare    Punak: Tak osobně si myslím, že i pro zahraniční hráče by obyčejná čeština mohla být zajímavým zpestřením a podle mě by se našlo i dost lidí, které by si ten český dabing zapnulo.declaredeclare6466    24.1.2014 15:09 declare

Punak: Tak osobně si myslím, že i pro zahraniční hráče by obyčejná čeština mohla být zajímavým zpestřením a podle mě by se našlo i dost lidí, které by si ten český dabing zapnulo.

Punak    Za české titulky budu rád a pokud bude i dabing, byl bych hodně potěšen. Ale striktně dabing nevyžaduji. PROTOŽE, jak se tady většina dušuje s realističností, by hra byla ve staročeštině a bez titulků by Vám to bylo k ničemu. Jsem skromný člověk budu rád, když vůbec hra bude. Rýsuje se zde epická a jedinečná ČESKÁ hra a je čas, aby jsme zas přinesly na svět další klenot a je fuk, že herní.Punakpunak8479    24.1.2014 15:04 Punak

Za české titulky budu rád a pokud bude i dabing, byl bych hodně potěšen. Ale striktně dabing nevyžaduji. PROTOŽE, jak se tady většina dušuje s realističností, by hra byla ve staročeštině a bez titulků by Vám to bylo k ničemu. Jsem skromný člověk budu rád, když vůbec hra bude. Rýsuje se zde epická a jedinečná ČESKÁ hra a je čas, aby jsme zas přinesly na svět další klenot a je fuk, že herní.

Silent   1x   slehic Ježiši marja jednou se seknu u otázky historie kterou jsem se učil tak před 20 lety a hned že neznám českou historii? Prostě se mi spletly data toď vše. To ale neznamená, že kvůli tomu nemám dostat CZ dabing. Vzpomeň si, jak se u metra dal ENG dabing ale byl tam i ruský. . 99% lidi to hrálo rusky a proč? protože jde kurva o tu atmosferu.Silentsilent2464    24.1.2014 11:40 Silent

slehic Ježiši marja jednou se seknu u otázky historie kterou jsem se učil tak před 20 lety a hned že neznám českou historii? Prostě se mi spletly data toď vše. To ale neznamená, že kvůli tomu nemám dostat CZ dabing. Vzpomeň si, jak se u metra dal ENG dabing ale byl tam i ruský. . 99% lidi to hrálo rusky a proč? protože jde kurva o tu atmosferu.Komentář byl autorem naposledy upraven 24.1.2014 15:35

Původní verze před úpravami:slehic Ježiši marja jednou se seknu u otázky historie kterou jsem se učil tak před 20 lety a hned že neznám českou historii? Prostě se mi spletly data toď vše. To ale neznamená, že kvůli tomu nemám dostat CZ dabing. Vzpomeň si, jak se u metra dal CZ dabing ale byl tam i ruský. . 99% lidi to hrálo rusky a proč? protože jde kurva o tu atmosferu.

three7   4x   Česká hra o naší historii bez českýho dabingu, poněkud smutné... Bejt to o anglánech, neřeknu, ale takhle... ;-)three7three710254    24.1.2014 10:56 three7

Česká hra o naší historii bez českýho dabingu, poněkud smutné... Bejt to o anglánech, neřeknu, ale takhle... ;-)

Haku    D3VL3R Jestli myslíš 400k až 500k tak bezpochyb ano, pokud 4. 5 Melounů tak v tom jsem skeptický.Hakuhaku13284    24.1.2014 10:03 Haku

D3VL3R Jestli myslíš 400k až 500k tak bezpochyb ano, pokud 4. 5 Melounů tak v tom jsem skeptický.

slehic    to Silent:
Víš, když ani ty jako Čech neznáš tato fakta, proč by se měli trápit s nějakou češtinou, natož pak staročestinou. Prostě asi usoudili, že je to zbytečné. Já si troufám tvrdit, že by to zlepšovalo atmosféru celé hry a máš jinak pravdu, ta angičtina bude divná, ale bude divná asi jen pro nás, pro Ćechy.
slehicslehic6497
    24.1.2014 08:36
slehic

to Silent:
Víš, když ani ty jako Čech neznáš tato fakta, proč by se měli trápit s nějakou češtinou, natož pak staročestinou. Prostě asi usoudili, že je to zbytečné. Já si troufám tvrdit, že by to zlepšovalo atmosféru celé hry a máš jinak pravdu, ta angičtina bude divná, ale bude divná asi jen pro nás, pro Ćechy.

D3VL3R    tipuju na takových 4 - 500 000 se dostaneD3VL3Rd3vl3r1061    24.1.2014 08:33 D3VL3R

tipuju na takových 4 - 500 000 se dostane

Virus    Sakra, taky chci vydělat 300 000 liber za 2 dny. :-D Jako přeju jim to, je to krásný ale mám z pár věcí menší obavy! To asi proto, že bych tak moc chtěl aby zase někdo ukázal těm tvůrcům velkomožných značek, že i za málo se dá udělat hodně kvality! ( obrazně řečeno) :lala: A o dabing bych se nebál. ;-) To jen někdo chtěl nasrat pár set tisíc lidí blbým vtipem. :-) Si je dobře vědom, že víme kde bydlí. :-D A když ho neudělaj na skřipec snima! ! ! :-DVirusvirus7406    24.1.2014 01:01 Virus

Sakra, taky chci vydělat 300 000 liber za 2 dny. :-D Jako přeju jim to, je to krásný ale mám z pár věcí menší obavy! To asi proto, že bych tak moc chtěl aby zase někdo ukázal těm tvůrcům velkomožných značek, že i za málo se dá udělat hodně kvality! ( obrazně řečeno) :lala: A o dabing bych se nebál. ;-) To jen někdo chtěl nasrat pár set tisíc lidí blbým vtipem. :-) Si je dobře vědom, že víme kde bydlí. :-D A když ho neudělaj na skřipec snima! ! ! :-D

Silent    slehic Sorry no. . Taky jsem z dějepisu málem propad. . Tak ale pointu mého příspěvku snad poznáš. . tak tedy extra pro tebe
"Džon Huis wil bí burnid in Kuoisťňicea"
Silentsilent2464
    24.1.2014 00:02
Silent

slehic Sorry no. . Taky jsem z dějepisu málem propad. . Tak ale pointu mého příspěvku snad poznáš. . tak tedy extra pro tebe
"Džon Huis wil bí burnid in Kuoisťňicea"

Rivers25    2 dny na kickstarteru a už mají přes 300 000 liber takže dostali ještě víc než chtěli a to je teprve konec druhýho dne a ještě dalších 27 dnů zbývá. Ti kteří je odmítli s tím že o hru nebude zájem si teď musí rvát vlasy jací byli blbci že to pod něma nevydali. A milionářskej škrt Bakala už nebude potřeba. :-DRivers25rivers2519181    23.1.2014 23:56 Rivers25

2 dny na kickstarteru a už mají přes 300 000 liber takže dostali ještě víc než chtěli a to je teprve konec druhýho dne a ještě dalších 27 dnů zbývá. Ti kteří je odmítli s tím že o hru nebude zájem si teď musí rvát vlasy jací byli blbci že to pod něma nevydali. A milionářskej škrt Bakala už nebude potřeba. :-D

DreeDex    Už je splněno, tak ať to kluci nepokazí.DreeDexdreedex2393    23.1.2014 23:50 DreeDex

Už je splněno, tak ať to kluci nepokazí.

slehic   8x   to Silent:
Za to "Džon Huis wil bí burnid in Teabor" by ti měli odebrat české občanství! Pominu-li fakt, že byl upálen v Kostnici, tak Tábor ještě ani neexistoval.
slehicslehic6497
    23.1.2014 23:31
slehic

to Silent:
Za to "Džon Huis wil bí burnid in Teabor" by ti měli odebrat české občanství! Pominu-li fakt, že byl upálen v Kostnici, tak Tábor ještě ani neexistoval.

zlovkvetinaci   1x   Byl bych pro dobový jazyk (k čemuž by i Češi potřebovali titulky) a volitelnou angličtinu.
Budu rád, když něco podobného uvidím v stretch goals... ale deal breaker to fakt není. :)
zlovkvetinacizlovkvetinaci12670
    23.1.2014 23:25
zlovkvetinaci

Byl bych pro dobový jazyk (k čemuž by i Češi potřebovali titulky) a volitelnou angličtinu.
Budu rád, když něco podobného uvidím v stretch goals... ale deal breaker to fakt není. :)

declare    Doufám, že tam pak aspoň bude One-eyed John Zizka of Trocnov and the Chalice.declaredeclare6466    23.1.2014 23:02 declare

Doufám, že tam pak aspoň bude One-eyed John Zizka of Trocnov and the Chalice.

Silent   7x   Počkejte až ulyšíte "Džon Huis wil bí burnid in Teabor" :D nebo "Whu ar gad solďržs" nebo 'Whu ar dth wuriors of goad"Silentsilent2464    23.1.2014 22:52 Silent

Počkejte až ulyšíte "Džon Huis wil bí burnid in Teabor" :D nebo "Whu ar gad solďržs" nebo 'Whu ar dth wuriors of goad"Komentář byl autorem naposledy upraven 23.1.2014 23:00

Původní verze před úpravami:Počkejte až ulyšíte "Džon Huis wil bí burnid in Teabor" :D nebo "Whus ar gad solďržs"

23cicer    opět se projevila česká malost. . he23cicer23cicer7279    23.1.2014 22:45 23cicer

opět se projevila česká malost. . he

PuruP   2x   pospile: Pokud vím tak dabing se řeší všude. Nevím kdy poslední dobu bylo vytvořeně RPG z historických a skutečných podkladů. Nebaví mě to se pořád opakovat s lokací hry atd... Jen blbé AC dělal ho Ubisoft a dali tam Italský dabing sice Ezio mluvil jako buzerant, ale dali. Víc ti k tomu nebudu říkat už mě to nebaví se opakovat více dole. ;)PuruPpurup10374    23.1.2014 22:41 PuruP

pospile: Pokud vím tak dabing se řeší všude. Nevím kdy poslední dobu bylo vytvořeně RPG z historických a skutečných podkladů. Nebaví mě to se pořád opakovat s lokací hry atd... Jen blbé AC dělal ho Ubisoft a dali tam Italský dabing sice Ezio mluvil jako buzerant, ale dali. Víc ti k tomu nebudu říkat už mě to nebaví se opakovat více dole. ;)

declare   1x   pospile: Ale to, že by tam mohl být blbý italský dabing před českým, tak to je ovšem v pořádku. Co považuji za opravdu nešťastné, je uvedení českého jazyka ve výčtu jako posledního. Jinak řečeno, no možná, že tam ty titulky uděláme.declaredeclare6466    23.1.2014 22:39 declare

pospile: Ale to, že by tam mohl být blbý italský dabing před českým, tak to je ovšem v pořádku. Co považuji za opravdu nešťastné, je uvedení českého jazyka ve výčtu jako posledního. Jinak řečeno, no možná, že tam ty titulky uděláme.

Limec    doufam ze bude hlavniho hrdinu dabovat lucinka vondrackovaLimeclimec16105    23.1.2014 22:28 Limec

doufam ze bude hlavniho hrdinu dabovat lucinka vondrackova

Haku   8x   pospile Zaklínač měl taky dabing a stalo se něco ? Zkrachoval snad Comgad ?Hakuhaku13284    23.1.2014 22:26 Haku

pospile Zaklínač měl taky dabing a stalo se něco ? Zkrachoval snad Comgad ?

pospile   4x   Úroveň zdejší komunity je s odpuštěním asi jako kvalita týden starého koňského lejna. Víte kolik je přibližně v RPG hře slov? Tolik, že to na ně vývojáři nepočítají a berou to rovnou ve formátu A4. Vezměte si, jak náročná je tvorba jen kupříkladu titulků. A vy chcete aby AAA hra, i když Česká, splácala 90% peněz KickStarteru na blbý Český dabing? Jo, přiznávám že by bylo příjemné poslechnout si naše předky v rodném jazyce, ale v dnešní době je to nemyslitelné. Panu Vávrovi držím palce, sic vždy nesouhlasím 100% s jeho názorem, uznávám ho a považuji ho za jednu z nejvýznamnějších osob herního průmyslu. Hodně štěstí WarHorse. A Zing komunito, příště než něco napíšeš zkus si rozmyslet, jestli to vůbec má smysl.pospilepospile11396    23.1.2014 22:18 pospile

Úroveň zdejší komunity je s odpuštěním asi jako kvalita týden starého koňského lejna. Víte kolik je přibližně v RPG hře slov? Tolik, že to na ně vývojáři nepočítají a berou to rovnou ve formátu A4. Vezměte si, jak náročná je tvorba jen kupříkladu titulků. A vy chcete aby AAA hra, i když Česká, splácala 90% peněz KickStarteru na blbý Český dabing? Jo, přiznávám že by bylo příjemné poslechnout si naše předky v rodném jazyce, ale v dnešní době je to nemyslitelné. Panu Vávrovi držím palce, sic vždy nesouhlasím 100% s jeho názorem, uznávám ho a považuji ho za jednu z nejvýznamnějších osob herního průmyslu. Hodně štěstí WarHorse. A Zing komunito, příště než něco napíšeš zkus si rozmyslet, jestli to vůbec má smysl.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole