Uživatel nepřihlášen
   

Jednohubky k snídani - úterý 11. července

Úterý 11.7.2017 09:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Druhá série animáku Castlevania, další úspěch Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, nový mód Titanfallu 2, dnes informace o třetím DLC Mafie 3 a další zprávičky.

Animovaný seriál Castlevania od Netflixu se dočká druhé série. Došlo na objednání osmi dalších epizod, takže jich je dvakrát víc než v případě první sezóny, která je již k dispozici na Netflixu.

První Half-Life, Counter-Strike a další tituly od Valve, které pohání engine GoldSrc, se dočkaly patche, který opravuje různé případy pádů hry.

V Titanfallu 2 si můžete zkusit nový herní mód Free Agents. Jde o obdobu Free-for-All, v níž je třeba sesbírat tři baterie, abyste mohli povolat svého titána. Baterie padají z padlých nepřátel a můžete je najít na mapě. Za hraní tohoto módu navíc získáte dvojnásobné množství zkušenostních bodů.

Crash Bandiccot N.Sane Trilogy se druhým týdnem drží na špičce žebříčku nejprodávanějších titulů ve Velké Británii. Na druhém místě je stálice v podobě GTA V, třetí je Overwatch a po něm následuje FIFA 17 a Micro Machines: World Series. Celou desítku pak uzavírá Battlefield 1, Mario Kart 8 Deluxe, Call of Duty: Infinite Warfare, Rocket League a Horizon: Zero Dawn.

V rámci letní akce Days of Summer v novějších dílech Call of Duty můžete za přihlášení do Call of Duty: Infinite Warfare získat zdarma bezplatný Supply Drop. Čas na jeho vyzvednutí máte do středy. Stále je také čas na vyzvednutí Supply Dropu v Call of Duty: Modern Warfare Remastered, který pro změnu vyprší v neděli.

No Man's Sky se podle všeho v srpnu dočká patche 1.3. Nasvědčují tomu různé náznaky a také hříčka, kterou má podle všeho na svědomí studio Hello Games a o které se živě diskutuje na Redditu.

Ochrana proti cheatování Valve Anti-Cheat (VAC) na Steamu zabanovala více než 40 tisíc účtů. K zaznamenání tohoto údaje, o němž informoval server Kotaku, došlo den po skončení tradičních letních slev.

V průběhu dnešního dne se dočkáme nových informací o třetím a zároveň posledním placeném DLC pro Mafii 3, které nese název Sign of the Times (Znamení časů). Zatím malá ochutnávka.

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - úterý 11. července
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Ondrej_V    Grotti Cheetah Classic v GTA Online je odemčeno, stojí $865, 000.
odkaz ]
Ondrej_Vondrej_v15018
    11.7.2017 11:24
Ondrej_V

Grotti Cheetah Classic v GTA Online je odemčeno, stojí $865, 000.
odkaz ]

Cvrnda člen redakce   1x   Díky za upozornění, ale tomu brzy věnujeme samostatnou novinkuCvrndacvrnda7    11.7.2017 09:21 Cvrnda

@ odpověď na komentář od Robbi:Díky za upozornění, ale tomu brzy věnujeme samostatnou novinku

Robbi napsal:Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]

Robbi    Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]
Robbirobbi42288
    11.7.2017 09:11
Robbi

Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (569 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole