Uživatel nepřihlášen
   

Jednohubky k snídani - úterý 11. července

Úterý 11.7.2017 09:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Druhá série animáku Castlevania, další úspěch Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, nový mód Titanfallu 2, dnes informace o třetím DLC Mafie 3 a další zprávičky.

Animovaný seriál Castlevania od Netflixu se dočká druhé série. Došlo na objednání osmi dalších epizod, takže jich je dvakrát víc než v případě první sezóny, která je již k dispozici na Netflixu.

První Half-Life, Counter-Strike a další tituly od Valve, které pohání engine GoldSrc, se dočkaly patche, který opravuje různé případy pádů hry.

V Titanfallu 2 si můžete zkusit nový herní mód Free Agents. Jde o obdobu Free-for-All, v níž je třeba sesbírat tři baterie, abyste mohli povolat svého titána. Baterie padají z padlých nepřátel a můžete je najít na mapě. Za hraní tohoto módu navíc získáte dvojnásobné množství zkušenostních bodů.

Crash Bandiccot N.Sane Trilogy se druhým týdnem drží na špičce žebříčku nejprodávanějších titulů ve Velké Británii. Na druhém místě je stálice v podobě GTA V, třetí je Overwatch a po něm následuje FIFA 17 a Micro Machines: World Series. Celou desítku pak uzavírá Battlefield 1, Mario Kart 8 Deluxe, Call of Duty: Infinite Warfare, Rocket League a Horizon: Zero Dawn.

V rámci letní akce Days of Summer v novějších dílech Call of Duty můžete za přihlášení do Call of Duty: Infinite Warfare získat zdarma bezplatný Supply Drop. Čas na jeho vyzvednutí máte do středy. Stále je také čas na vyzvednutí Supply Dropu v Call of Duty: Modern Warfare Remastered, který pro změnu vyprší v neděli.

No Man's Sky se podle všeho v srpnu dočká patche 1.3. Nasvědčují tomu různé náznaky a také hříčka, kterou má podle všeho na svědomí studio Hello Games a o které se živě diskutuje na Redditu.

Ochrana proti cheatování Valve Anti-Cheat (VAC) na Steamu zabanovala více než 40 tisíc účtů. K zaznamenání tohoto údaje, o němž informoval server Kotaku, došlo den po skončení tradičních letních slev.

V průběhu dnešního dne se dočkáme nových informací o třetím a zároveň posledním placeném DLC pro Mafii 3, které nese název Sign of the Times (Znamení časů). Zatím malá ochutnávka.

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k snídani - pátek 21. července

Jednohubky k snídani - pátek 21. července

Pátek 21.7.2017 09:00 - Uzavření dálnice v American Truck Simulatoru, další tituly podporující zpětnou kompatibilitu Xboxu One, doprovodná knihy VR hry Arktika.1 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

14 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Jednohubky k snídani - čtvrtek 20. července

Jednohubky k snídani - čtvrtek 20. července

Čtvrtek 20.7.2017 09:00 - Terry Crews a Overwatch, další úspěch PlayerUnknown's Battlegrounds, fascinující chybová hláška v Xbox Store a další zprávičky. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Jednohubky k snídani - středa 19. července

Jednohubky k snídani - středa 19. července

Středa 19.7.2017 09:00 - Mód Demolition v Call of Duty: Modern Warfare Remastered, The Evil Within 2 s podporou Xboxu One X, Splash Damage spolupracuje s Wargamingem a další zprávičky. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One, Mac, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - úterý 11. července
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Ondrej_V    Grotti Cheetah Classic v GTA Online je odemčeno, stojí $865, 000.
odkaz ]
Ondrej_Vondrej_v15018
    11.7.2017 11:24
Ondrej_V

Grotti Cheetah Classic v GTA Online je odemčeno, stojí $865, 000.
odkaz ]

Cvrnda člen redakce   1x   Díky za upozornění, ale tomu brzy věnujeme samostatnou novinkuCvrndacvrnda7    11.7.2017 09:21 Cvrnda

@ odpověď na komentář od Robbi:Díky za upozornění, ale tomu brzy věnujeme samostatnou novinku

Robbi napsal:Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]

Robbi    Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]
Robbirobbi42288
    11.7.2017 09:11
Robbi

Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]

Diskuze na fóru

Jules Verne (5 příspěvků), Hledám hru (3 příspěvky), STEAM -všechno sem (6996 příspěvků), Creative - forum pro kreativní lidi (683 příspěvků), Argo (3 příspěvky), Visual c++ error!!! (2 příspěvky), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4532 příspěvků), Trance - Progressive Mix 42* (397 příspěvků), Overwatch - prodej uctu (13 příspěvků), Resident Evil (3 příspěvky), PS 3 Problém (3 příspěvky)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 17. až 23. července

Pokračování The Wolf Among Us, odhalení zombie módu Call of Duty: WWII, DLC Doomu zdarma, organizační změny v BioWare, nová konzole od Atari a další.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Gray Skies, Dark Waters – labutí píseň jedné rodiny

Vivian Garrett před rokem zmizela beze stopy. Kam se poděla a co za sebou nechala?

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
Splatoon 2 - barevné šílenství

Druhý Splatoon je bezesporu další skvělou hrou pro Switch. Dokáže ale zaujmout i zapřísáhlé multiplayeristy?

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 
 
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles – postav stodolu, zasaď strom a zachraň království

Vezměte stejným dílem adventuru, craftění a farmaření, promíchejte, netřepejte a máte na světě Yonder.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Quarantine – hypochondrova noční můra skutečností

Civilizace se ocitá pod tlakem miliónů mikroskopických agresorů. Viry se snaží vyhubit lidstvo a jen odvážný lékařský tým může odvrátit katastrofu.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC