Uživatel nepřihlášen
   

Jednohubky k snídani - úterý 11. července

Úterý 11.7.2017 09:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Druhá série animáku Castlevania, další úspěch Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, nový mód Titanfallu 2, dnes informace o třetím DLC Mafie 3 a další zprávičky.

Animovaný seriál Castlevania od Netflixu se dočká druhé série. Došlo na objednání osmi dalších epizod, takže jich je dvakrát víc než v případě první sezóny, která je již k dispozici na Netflixu.

První Half-Life, Counter-Strike a další tituly od Valve, které pohání engine GoldSrc, se dočkaly patche, který opravuje různé případy pádů hry.

V Titanfallu 2 si můžete zkusit nový herní mód Free Agents. Jde o obdobu Free-for-All, v níž je třeba sesbírat tři baterie, abyste mohli povolat svého titána. Baterie padají z padlých nepřátel a můžete je najít na mapě. Za hraní tohoto módu navíc získáte dvojnásobné množství zkušenostních bodů.

Crash Bandiccot N.Sane Trilogy se druhým týdnem drží na špičce žebříčku nejprodávanějších titulů ve Velké Británii. Na druhém místě je stálice v podobě GTA V, třetí je Overwatch a po něm následuje FIFA 17 a Micro Machines: World Series. Celou desítku pak uzavírá Battlefield 1, Mario Kart 8 Deluxe, Call of Duty: Infinite Warfare, Rocket League a Horizon: Zero Dawn.

V rámci letní akce Days of Summer v novějších dílech Call of Duty můžete za přihlášení do Call of Duty: Infinite Warfare získat zdarma bezplatný Supply Drop. Čas na jeho vyzvednutí máte do středy. Stále je také čas na vyzvednutí Supply Dropu v Call of Duty: Modern Warfare Remastered, který pro změnu vyprší v neděli.

No Man's Sky se podle všeho v srpnu dočká patche 1.3. Nasvědčují tomu různé náznaky a také hříčka, kterou má podle všeho na svědomí studio Hello Games a o které se živě diskutuje na Redditu.

Ochrana proti cheatování Valve Anti-Cheat (VAC) na Steamu zabanovala více než 40 tisíc účtů. K zaznamenání tohoto údaje, o němž informoval server Kotaku, došlo den po skončení tradičních letních slev.

V průběhu dnešního dne se dočkáme nových informací o třetím a zároveň posledním placeném DLC pro Mafii 3, které nese název Sign of the Times (Znamení časů). Zatím malá ochutnávka.

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k snídani - pátek 22. září

Jednohubky k snídani - pátek 22. září

Pátek 22.9.2017 09:13 - Wargaming v Praze, vydavatel pro Pillars of Eternity 2, FIFA 18 v předplatném EA, seznam vozů v GT Sports a další jednohubky. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - čtvrtek 21. září

Jednohubky k snídani - čtvrtek 21. září

Čtvrtek 21.9.2017 06:00 - Kus České republiky v Quantum Break, multiplayer do Final Fantasy XV, o češtině Life is Strange: Before The Storm, McLaren Ultimate Vision Gran Turismo, vaše pirátské jméno a další zprávičky. Přečíst celý článek »

19 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS
Jednohubky před obědem - středa 20. září

Jednohubky před obědem - středa 20. září

Středa 20.9.2017 10:54 - Otitulkovaný trailer SpellForce 3, oddworld: Abe's Odyssey zdarma, Battlefield 1 o víkendu k vyzkoušení na Xboxu, úspěch Humble Bundle, nové logo Insomniac Games nebo dokument o Call of Duty. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - úterý 11. července
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Ondrej_V    Grotti Cheetah Classic v GTA Online je odemčeno, stojí $865, 000.
odkaz ]
Ondrej_Vondrej_v15018
    11.7.2017 11:24
Ondrej_V

Grotti Cheetah Classic v GTA Online je odemčeno, stojí $865, 000.
odkaz ]

Cvrnda člen redakce   1x   Díky za upozornění, ale tomu brzy věnujeme samostatnou novinkuCvrndacvrnda7    11.7.2017 09:21 Cvrnda

@ odpověď na komentář od Robbi:Díky za upozornění, ale tomu brzy věnujeme samostatnou novinku

Robbi napsal:Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]

Robbi    Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]
Robbirobbi42288
    11.7.2017 09:11
Robbi

Konečně jsme se dočkali bíle ps4 pro
odkaz ]

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 18. až 24. září

Film Tomb Raider v traileru, Vampyr odložen, oznámení Left Alive od Square Enix, čeština v Gran Turismu Sport, Forze Motorsport 7 a Elex, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Arkham Horror

Liduprázdnými ulicemi se šíří strach z pradávné hrozby, která se má v brzké době prodrat na náš svět. Jen hrstka odvážných hrdinů ji může zastavit.

 
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole