Uživatel nepřihlášen
 

Rising Storm 2: Vietnam se dočká nových map, zbraní a vozidel

Čtvrtek 13.7.2017 11:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Dojde i k úpravě existujících map, aby podporovaly více herních módů, nebo na přidání nových grafických možností.

Podobně jako ostatní hry od TripWire Interactive, i Rising Storm 2: Vietnam čeká podpora za pomoci bezplatného dodatečného obsahu. Na něm již pracují vývojáři z Antimatter Games. Ti již vyřešili četné pády a problémy s výkonem a spuštěním hry, a tak se mohou zaměřit na řešení různých bugů a přidávání dalšího obsahu.

Jako první podle všeho dorazí úprava již existujících map, aby podporovaly další herní módy, které Rising Storm 2: Vietnam nabízí. V Hue City tak kupříkladu bude možné hrát Supremacy a na Song Be mód Territories.

Do konce roku bychom se pak měli dočkat dalších novinek, které zahrnují již zcela nové mapy, další zbraně a dokonce nová vozidla. A podle všeho i něco navíc. Tvůrci dále pracují na zlepšení tabulky hráčů a namapování kláves nebo na podpoře Steam Controlleru a ovladače Xboxu.

Počítá se i s vylepšením hlasatele, obrazovky respawnu nebo přidání nové možnosti renderování, která zvýší zátěž grafické karty, což umožní současné zobrazení většího množství předmětů na scéně, a zmenší zátěž procesoru. To by mělo zlepšit výkon těm hráčům, kteří mají lepší grafickou kartu, ale horší CPU.

V Antimatter Games a TripWire Interactive toho tedy chystají dost. Vypadá to, že pokračování Red Orchestry a Rising Stormu čeká světlá budoucnost a tvůrci nechtějí nechat hru spát. A jak se vlastně povedla základní hra? To se můžete dočíst v naší recenzi.


Tisk
Rising Storm 2: Vietnam na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam
Související novinky
 
Aktualizace Bushranger pro Rising Storm 2: Vietnam představuje australskou armádu

Aktualizace Bushranger pro Rising Storm 2: Vietnam představuje australskou armádu

Úterý 28.11.2017 16:34 - Zahrnuje také další mapy, zbraně nebo nový vrtulník a schopnost velitele. Přečíst celý článek »

Tvůrci Rising Stormu 2: Vietnam by chtěli do hry přidat obsah z Red Orchestry 2

Tvůrci Rising Stormu 2: Vietnam by chtěli do hry přidat obsah z Red Orchestry 2

Sobota 23.9.2017 09:56 - Vývojáři chtějí začít s menší várkou obsahu, který bude případně rozšiřován na základě zpětné vazby hráčů. Přečíst celý článek »

Rising Storm 2: Vietnam rozšíří australské a novozélandské jednotky

Rising Storm 2: Vietnam rozšíří australské a novozélandské jednotky

Pondělí 4.9.2017 11:20 - Součástí chystané aktualizace jsou také nové mapy, zbraně nebo další vrtulník. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Rising Storm 2: Vietnam se dočká nových map, zbraní a vozidel
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Raylo™    Na podpore ovladacu uz makaj, takze pro piloty urcite super vec.Raylo™raylo37553    13.7.2017 14:39 Raylo™

@ odpověď na komentář od Mavecz:Na podpore ovladacu uz makaj, takze pro piloty urcite super vec.

Mavecz napsal:Prave kvuli malemu poctu map jsem si dal od hry chvilu pauzu. A to ovladani vrtulniku je hruza. Bez problemu si rad zalitam v Arme, Battlefieldu nebo i DCSku. Zvykl jsem si dokonce i na vrtulniky v GR: Wildlands, ale ovladat vrtulniky v RS2: Vietnamu na klavesnici s mysi je doslova ocistec. Bez moznosti hrani na joysticku nebo aspon ovladaci je skoro nemozne neco trefit.

Mavecz   1x   Prave kvuli malemu poctu map jsem si dal od hry chvilu pauzu. A to ovladani vrtulniku je hruza. Bez problemu si rad zalitam v Arme, Battlefieldu nebo i DCSku. Zvykl jsem si dokonce i na vrtulniky v GR: Wildlands, ale ovladat vrtulniky v RS2: Vietnamu na klavesnici s mysi je doslova ocistec. Bez moznosti hrani na joysticku nebo aspon ovladaci je skoro nemozne neco trefit.Maveczmavecz5416    13.7.2017 12:54 Mavecz

Prave kvuli malemu poctu map jsem si dal od hry chvilu pauzu. A to ovladani vrtulniku je hruza. Bez problemu si rad zalitam v Arme, Battlefieldu nebo i DCSku. Zvykl jsem si dokonce i na vrtulniky v GR: Wildlands, ale ovladat vrtulniky v RS2: Vietnamu na klavesnici s mysi je doslova ocistec. Bez moznosti hrani na joysticku nebo aspon ovladaci je skoro nemozne neco trefit.

Raylo™   1x   Nejake nove mapy uz by to chtelo, takze super zprava :)Raylo™raylo37553    13.7.2017 11:59 Raylo™

Nejake nove mapy uz by to chtelo, takze super zprava :)

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (51 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole