Uživatel nepřihlášen
 

Rising Storm 2: Vietnam se dočká nových map, zbraní a vozidel

Čtvrtek 13.7.2017 11:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Dojde i k úpravě existujících map, aby podporovaly více herních módů, nebo na přidání nových grafických možností.

Podobně jako ostatní hry od TripWire Interactive, i Rising Storm 2: Vietnam čeká podpora za pomoci bezplatného dodatečného obsahu. Na něm již pracují vývojáři z Antimatter Games. Ti již vyřešili četné pády a problémy s výkonem a spuštěním hry, a tak se mohou zaměřit na řešení různých bugů a přidávání dalšího obsahu.

Jako první podle všeho dorazí úprava již existujících map, aby podporovaly další herní módy, které Rising Storm 2: Vietnam nabízí. V Hue City tak kupříkladu bude možné hrát Supremacy a na Song Be mód Territories.

Do konce roku bychom se pak měli dočkat dalších novinek, které zahrnují již zcela nové mapy, další zbraně a dokonce nová vozidla. A podle všeho i něco navíc. Tvůrci dále pracují na zlepšení tabulky hráčů a namapování kláves nebo na podpoře Steam Controlleru a ovladače Xboxu.

Počítá se i s vylepšením hlasatele, obrazovky respawnu nebo přidání nové možnosti renderování, která zvýší zátěž grafické karty, což umožní současné zobrazení většího množství předmětů na scéně, a zmenší zátěž procesoru. To by mělo zlepšit výkon těm hráčům, kteří mají lepší grafickou kartu, ale horší CPU.

V Antimatter Games a TripWire Interactive toho tedy chystají dost. Vypadá to, že pokračování Red Orchestry a Rising Stormu čeká světlá budoucnost a tvůrci nechtějí nechat hru spát. A jak se vlastně povedla základní hra? To se můžete dočíst v naší recenzi.


Tisk
Rising Storm 2: Vietnam na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam Screenshot ze hry Rising Storm 2: Vietnam
Související novinky
 
Rising Storm 2: Vietnam rozšíří australské a novozélandské jednotky

Rising Storm 2: Vietnam rozšíří australské a novozélandské jednotky

Pondělí 4.9.2017 11:20 - Součástí chystané aktualizace jsou také nové mapy, zbraně nebo další vrtulník. Přečíst celý článek »

Rising Storm 2: Vietnam v launch traileru

Rising Storm 2: Vietnam v launch traileru

Úterý 30.5.2017 16:05 - Pokračování Rising Stormu, v němž zavítáme do války ve Vietnamu, vychází dnes v podvečer. Přečíst celý článek »

Rising Storm 2: Vietnam vyjde 30. května

Rising Storm 2: Vietnam vyjde 30. května

Sobota 20.5.2017 09:50 - Přes víkend je k dispozici otevřená beta, díky níž si může hru zkusit každý zájemce. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Rising Storm 2: Vietnam se dočká nových map, zbraní a vozidel
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Raylo™    Na podpore ovladacu uz makaj, takze pro piloty urcite super vec.Raylo™raylo37553    13.7.2017 14:39 Raylo™

@ odpověď na komentář od Mavecz:Na podpore ovladacu uz makaj, takze pro piloty urcite super vec.

Mavecz napsal:Prave kvuli malemu poctu map jsem si dal od hry chvilu pauzu. A to ovladani vrtulniku je hruza. Bez problemu si rad zalitam v Arme, Battlefieldu nebo i DCSku. Zvykl jsem si dokonce i na vrtulniky v GR: Wildlands, ale ovladat vrtulniky v RS2: Vietnamu na klavesnici s mysi je doslova ocistec. Bez moznosti hrani na joysticku nebo aspon ovladaci je skoro nemozne neco trefit.

Mavecz   1x   Prave kvuli malemu poctu map jsem si dal od hry chvilu pauzu. A to ovladani vrtulniku je hruza. Bez problemu si rad zalitam v Arme, Battlefieldu nebo i DCSku. Zvykl jsem si dokonce i na vrtulniky v GR: Wildlands, ale ovladat vrtulniky v RS2: Vietnamu na klavesnici s mysi je doslova ocistec. Bez moznosti hrani na joysticku nebo aspon ovladaci je skoro nemozne neco trefit.Maveczmavecz5416    13.7.2017 12:54 Mavecz

Prave kvuli malemu poctu map jsem si dal od hry chvilu pauzu. A to ovladani vrtulniku je hruza. Bez problemu si rad zalitam v Arme, Battlefieldu nebo i DCSku. Zvykl jsem si dokonce i na vrtulniky v GR: Wildlands, ale ovladat vrtulniky v RS2: Vietnamu na klavesnici s mysi je doslova ocistec. Bez moznosti hrani na joysticku nebo aspon ovladaci je skoro nemozne neco trefit.

Raylo™   1x   Nejake nove mapy uz by to chtelo, takze super zprava :)Raylo™raylo37553    13.7.2017 11:59 Raylo™

Nejake nove mapy uz by to chtelo, takze super zprava :)

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (541 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11971 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (12 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (431 příspěvků), STEAM -všechno sem (7015 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole