Notifications
Clear all

Vyberte hru roku 2014 komunity Zing.cz  

Stránka 3 / 12
 
Diskuzní fórum d6c8c9cbd34475332193545845619288?s=110&d=mm&r=g
(@alex6565)

Tak za mě to je Hearthstone - parádní návykovka, která vás jen tak nepustí. Komplexnost, výborná hratelnost, zábava a hlavně občas je to fakt výzva plná báječných momentů.
Aline Isolation - po dlouhé, dlouhé době Alien, který mě fakt bavil. Parádní atmosféra, příběh, který neurazí, všecko tak jak má být. No a hlavně občas jsem se aji bál, což se mi stalo naposled u Amnesie.
Titanfall - Na první pohled ničím nevyniká, ale svižný, akční a dynamický gameplay prostě uchvátil. Titanfall mě letos překvapil ze všech her nejvíce.

A škoda, že nemám ještě jeden hlas, protože nový Dragon age by si to taky zasloužil ...

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 10:36 am
Diskuzní fórum c584afa90434e817066922cb94798112?s=110&d=mm&r=g
(@luckybaal)

Mít všechny konzole a nebo vyjít všechny hry ze seznamu na PC, bylo by téměř nemožné letos vybrat. Po zvážení všeho možného (i nemožného) jsem si do užšího seznamu vybral tyto těchto pár her.
Titanfall. Ten ukázal, že pořád můžou vznikat inovativní a vyladěné MP FPS. Kdyby byla cena online FPS, tak by ho titáni brali naprosto s přehledem.
Wolfenstein: The New Order. I přesto, že se k téhle hře dostanu až tak za měsíc, tak mohu říct, že je to prostě pecka a patří sem. Vše funguje, hraje se to dobře, dobře se na to kouká. A to přece chceme nebo ne?
Bayonetta 2 - absolutně šílená hra, kvůli které mám o jeden pádný důvod navíc, proč si jednou koupit Wii U. Je to šílené, originální, šílené a hlavně šíleně skvělé.
Might and Magic X Legacy a Legend of Grimrock 2. Díky bohu za to, že takovéhle hry vycházejí.
AC: Unity. Já téhle hře věřil a doufal jsem. A to byla chyba, ať je Paříž sebekrásnější, tak ty naprosto katastrofální technické problémy hru sráží někam dolů.
GTA V. Možná by se mohla pyšnit titulem hra roku, ale nevyšla na PC, takže vlastně ještě nevyšla vůbec. Tak uvidíme za rok...
Dragon Age: Inquisition. Tahle hra to může být. Je krásná, poutavá, dobrá, vyladěná... jen jí zatím nemám na poličce, takže nemůžu soudit. Ale RPG minimálně tohohle roku určitě (vlastně nejlepší RPG za poslední tři roky, má štěstí, že Zaklínač vyjde až příští rok).
Tramtadadá! Mojí hrou roku se stává Middle-earth: Shadow of Mordor. Mnozí lidé jí vyčítají to, že je to vykrádačka. A možná mají pravdu. Ta hra vykradla systémy dvou her, vylepšila je, přidala k nim fantastický nemesis systém, zabalila to do krásného a poutavé světa a davá nám to vše cucat příjemným příběhem. Teď mi Steam ukazuje nahraných 29 hodin a já vím, že ještě dalších 10-15 přibude, protože dávání urukům za uši (za žebra, za půlky...) je boží.

Ale nezapomeňme také na Divinity, South Park, Forzu Horizon 2, TLOU, Valiant Hearts: The Great War a dalších minimálně tucet her, které stojí za zahrání.
A víte co je na tom všem nejlepší? Ne? Tak já vám to povím: příští rok to bude taky nářez. A velký.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 10:37 am
Diskuzní fórum 3dd06b8ae7df3dcd0c25f0e375acb082?s=110&d=mm&r=g
(@mates2013)

:awesome: Dragon age Inquisition– Hra která mě na hodně hodin pohltila. Snad jediné z čeho jsem tak trochu smutný je absence češtiny, ale z toho nemůžu vinit BioWare ani poctivé hráče (a pokud se to někdo chystá přeložit, tak přeju hodně štěstí, protože v té hře je textu jak...)

😎 South Park The Stick of Truth– Sice jsem to ani nehrál, ale podle toho co jsem četl a viděl to je pořádná jízda.

:thumbup: Watch Dogs– Sice to nebylo to co nám slibovali, ale i tak jsem si užíval.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 10:38 am
Diskuzní fórum d25266442ef9cecb90081a46559563ff?s=110&d=mm&r=g
(@phill002)

Vybral jsem Dark Souls 2, i když je to lehčí než první díl, tak musím říct, ani chvílí jsem se u hraní nenudil.

Potom jsem ještě vybral Divinity: Original Sin, protože je to jediné pořádné RPG, které jsem za posledních pár let hrál.

Zbytek podle mě byli jenom remaky, mírně nadprůmerný AAA hry a nebo jsem ještě nehrál tudíž nemůžu pro tu hru hlasovat.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 10:44 am
Diskuzní fórum af71489a9adee930fb71b37dd2e3f063?s=110&d=mm&r=g
(@praky)

Minulé roky bych hlasoval pro assassins creed, ale poslední dobou už jejich kvalita rapidně klesá, proto jsem se rozhodl pro South Park: The Stick of Truth, protože mám rád serial a navíc mě hra překvapila příjemnou hratelností a dobrým příběhem, dále jsem hlasoval pro Dark Souls 2, protože ačkoli není tak těžké jako jednička, dokáže zabavit na dlouhé hodiny

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 10:47 am
Diskuzní fórum 465bab03adc262cd0a28e578e44e856e?s=110&d=mm&r=g
(@shardcz)

Já vybral

Borderlands The pre-sequel! - Prostě srdcová série a snad nejlepší příběh po Tales from Borderlands.

Broken Age - skvělá 2D point-n-click adventura. Už se nesmírně těším na druhý akt.

Hearthstone - nejlepší hra na odreagování. Pokud teda nechcete mít rank legendary 1 😀

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 10:52 am
Diskuzní fórum 5ac38dddede67
(@buhonty)

This War Of Mine..
Jednoduše to je konečně originální hra, která nedělá z války "zabij všechny a vyhraj".
Prostě se mi strašně líbilo, že si nemůžu dělat co chci bez toho, aniž by to negativně ovlivnilo myšlení mnou ovládaných postav..

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 10:55 am
Diskuzní fórum 08931640b6f4db5ffb7c64e14f5f2b1e?s=110&d=mm&r=g
(@the-ezio)

Vybrat nejlepší hru roku? No nazval bych to spíš propadák roku, kvantita her zastínila kvalitu.
Společnosti rejžují prachy, kde se dá a na hráče asi nezbývá čas.
Není moc her, co jsem si letos stihl zahrát, ale abych se nezdržoval hlasování, vybírám hry jako:

Watch dogs - lidé na tuto hru nadávají mně, až tak strašná nepřišla. Všichni odsuzují grafiku, divné je, že když se někoho zeptáte, co na hrách preferují, tak to právě grafika není, na hru si stačilo zvyknout a pak to šlo samo, 50 nahraných hodin nelituji.
Far Cry 4 - sice kopírka FC3 ale ruku na srdce, kdybyste nehráli předchozí díl, dostala by tato hra o hodně větší hodnocení. Zatím nahráno 30 hodin a stále mě to neomrzelo. Škoda, že Ubisoft svým hrám uměle navyšuje dobu hraní sbíráním zbytečných předmětů.
Grand Theft Auto V - I když jsem nehrál, očekávám od této hry hodně, zatím nemůžu soudit, možná zklame, ale určitě dávám hlas do hry roku.

Mezi hry, které si chci zahrát patří:

Titanfall - až bude čas určitě jasná volba, slyším na ní samou chválu (kdo ví, jestli je to pravda)
The Crew - díky Ubi, že si vytvořila nástupce NFS, na tohle čekám už od NFS MW1
South Park: The Stick of Truth - až bude čas, tak určitě chci vyzkoušet a určitě bude stát za to
Middle-earth: Shadow of Mordor - prý jedna z nejlepších her roku - no konečně někdo udělal pořádnou hru podle filmu - klobouk dolů
Metro Redux - kolují zvěsti že Metro je dobré - je dobré i Metro Redux?
Assassin's Creed: Unity - jako velký fanoušek AC si nemůžu nechat ujít, bohužel velké problémy mě zatím odrazují od koupi, snad to co nejdříve vyřeší
Assassin's Creed: Roque - další na seznamu určitě mě nezklame – alespoň nemá tolik problému jako Unity
Dragon Age: Inquisition – jednou na něho přijde řada
Call of Duty: Advanced Warfare - s CoD to šlo z kopce, možná že si tímto u mě napraví reputaci
Wolfenstein: The New Order – z doslechu jsem slyšel, že se jedná o opravdový nářez, co tu dlouhou dobu chyběl

Je tu spoustu her a já mám tak málo času a tak málo peněz

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 10:57 am
Diskuzní fórum 5ae486e043a4b
(@eliminate)

Vybral jsem Alien: Isolation, protoze vetrelci univerzum je pro me srdcovka a navic tato hra se od Colonial Marines povedla.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 11:02 am
Diskuzní fórum 620ffb6cdb742
(@hrdla)

Blade Symphony, Dragon Age Inquisition a Valiant Hearts, protože to je to jediný nový co jsem tenhle rok hrál 😀

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 11:11 am
Diskuzní fórum a920e18c6d7ad984cbb8c20a831c595e?s=110&d=mm&r=g
(@thematthewcz)

The Last of Us: Remastered

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 11:12 am
Diskuzní fórum 1a28114638b8a28e54b357f0e1fe3b96?s=110&d=mm&r=g
(@d3vl3r)

Výběr:
Grand Theft Auto V:
Jako fanoušek sleduji sérii již dlouhodobě. Sám jsem sepsal téma, proč GTA V bude pro PC -http://d3vl3r.zing.cz/clanek/2301/proc-bude-gta-v-na-p c"> http://d3vl3r.zing.cz/clanek/2301/proc-bude-gta-v-na-pc a jak to dopadlo už víte 🙂 Základ pro staré konzole je tradiční GTA se vším všudy, ale R* posunul hranice remasteru dalekosáhle díky novému obsahu a zábavě. Povede se takový start do třetice s PC verzí? Věřím že ano, mají na to. Udělat třikrát launch stejné hry a pokaždé být v top? To umí jen Rockstar Games! Prostě GOTY :thumbup:

Alien: Isolation:
Konečně oprášená sláva starého Aliana do podoby, u které vydrží jen opravdoví hráči, kteří se jen tak neleknou. Skvělá jednohubka pro fanoušky filmové série Ridleyho Scotta.

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes:
První díl, který doputoval až na počítače. Moc zkušeností se Solid Snakem jsem neměl, ale vyzkoušení této ukázky mě nutí se ponořit hlouběji do předešlých dílů a do univerza Metal Gear celkově. Hideo Kojima vážně umí a překvapil mě nejen filmovostí a dlouhými sekvencemi, detaily, ale technickým zpracováním a možnostmi. Nejvíce mi připomíná Splinter Cell, ale je otázka jestli Fisher nebo Snake? 😎

Nevešlo se:
Sherlock Holmes: Crime & Punishments:
Nikdy jsem k tomuto detektivovy netíhnul, ale občas si dám nějakou tu adventuru, jestli se dá takhle tato hra kategorizovat. Musím říct, že jsem udělal dobře a hru vyzkoušel a dohrál až do konce případ po případu. Udžel si mě skvělý design úrovní, hratelnost a grafika, která sedne jako prdel na hrnec. Hra mohla být o něco delší nebo mám vlastnosti samotného Sherlocka a případy jsem rozlousknul jeden za druhým tak rychle. Každý případ vás nutí najít vraha, zloděje nebo anomálii. Sherlock a Watson skvělý, díky tomu jsem se dostal k britskému seriálu Sherlock.

Wolfenstein: The New Order:
Už to není starý dobrý Wolf, ale stále je hra zábavná, někdy i díky chybám, kdy náckové lítají po místnosti. Kdo chce pařbu na krátké večery, nechť vyzkouší.

Metro Redux:
Remaster předchozích dílů, které jsou už tak velmi dobré. Kdo ještě nezkusil, může začít tady, Arťom čeká :thumbup:

Spintires:
Spíše experimentální hra pro řidiče, skvělá fyzika povrchu, ucházející grafika, nemotorná kamera a po kratší chvíly strašně nudné 😀

Faily:
Assassin's Creed: Unity:
Již poslední Assassin mi nesedl a bohužel po těchto zkušenostech jsem tušil, jak tento díl dopadne, pořád stejná omáčka plná bugů a příběhu, ve kterém se už nevyzná ani dějepisec. Bohužel, je mi líto, jakým směrem se série ubírá. Druhý díl pro mě zůstane stále nejlepším. 😯

F1 2014:
Ostuda závodních her, hra vyšla jen kvůli licenčním podmínkám, nepřinesla absolutně nic nového, ba naopak, obsahu ubylo. Takhle to chodí, když jde o peníze. :angry:

The Crew:
Nezmar, kterého se nechtěl nikdo zhostit. Původně byla hra dalším dílem Test Drive Unlimited. Jelikož Atari zkrachovalo, tak značku prodalo Ubi a ten z toho upatlal jakš takš prodejnou hru, která nefunguje. Všechno špatně :nah:

Watch Dogs:
Přečtěte si předešlé komentáře k hrám od Ubisoftu (AC, Crew), jen bych se opakoval, původně mělo jít o pokračování Drivera. 🙁

Goat Simulator:
WTF?!

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 11:13 am
Diskuzní fórum 8c549c914cc2e7c4d69f91a7b68bc950?s=110&d=mm&r=g
(@skull55)

Jelikoz uz moc her nehraji a abych si ji koupil a vyzkousel tak me musi opravdu zaujmout. Na tretim miste se u me umistilaktualni datadisk Warlord of Dreanor k Word of Wacraft. Tato hra ma vzdy co nabidnout a zvlaste tento datadisk je opravdu povedeny a motivoval me si po dlouhe dobe zahrat WoW.

Dalsi mista uz ovsdm obsadi, v porovnani s predchozim gigantem, malinke hry. Na druhem miste vyborna strategie Banished. Velice jednoduchy princip s vybornou hratelnosti. Banished ukazal, ze je stale mozne vyrabet budovatelske strategie. Na hre (jediny) autor stale pracuje, byla na ni vydana spousta modu a dostala se na steam workshop. Jedinou vadou na krase je chybejici kampan a multiplayer.

Na pozici nejvyssi se umistil titul This War of Mine. Originalni survival hra. Vyborna atmosfera, pocity postav, opet jednoduchy princip hry a naprosto odlisny pohled na valku. Opet me zde ovsem mrzi absence jakehokoli multiplayeru - pro me je to u her temer zaklad. Krome toho ovsem nemohu hre nic vytknout. Zaslouzene prvni misto.


Jeste bych na 4. misto dodal pokracoani legendarni serie Polda, ktere rozhodne nesmi byt prehlizeno.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 11:15 am
Diskuzní fórum 5ac10b33ce297 o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@micvan)

Shoduji se s ostatními, že letošek byl oproti loňsku na top hry slabší. Všichni se až příliš soustředili na remastery her na nové konzole, proto do své TOP 3 nemůžu zařadit GTA V ani TLOU, protože to jsou prostě loňské hry (a já je taky hrál už loni na podzim). Zároveň nechci hodnotit hry, které jsem nehrál, takže toto jsou moje nejlepší hry letošního roku:

1. Forza Horizon 2 - za vypilování všech herních aspektů z jedničky; detailní otevřený svět včetně skvělého Storm Island DLC přidávající i silné bouřky, ve kterých je opravdu výzva závodit; a zejména zábavný multiplayer, který prostě neomrzí.
2. South Park: The Stick of Truth - tahle hra nesmírně překonala moje očekávání, protože jsem se snad nikdy u jiné hry nezasmál tolik, tím jak jedna hláška střídá druhou od začátku až do konce. Ani soubojový systém mě neomrzel, jak jsem zpočátku očekával. Jediným mínusem byla celkem krátká herní doba.
3. Valiant Hearts: The Great War - za skvělý až filmový příběh nepostrádající silné momenty, které mě někdy dohnaly až k slzám. Znovu by se jako zápor dala označit krátká herní doba, ale hra díky tomu nenudí a nejsou v ní žádné hluché momenty.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 11:22 am
Diskuzní fórum 820b2663c1e6fc7102be1fdd22d85f3b?s=110&d=mm&r=g
(@freddie)

GTA V - Hra splnila očekávání všech a Rockstar o hru pečuje i po roce a pečovat bude, hodiny a hodiny zábavy.
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - Velmi příjemné zpracování grafiky i příběhu, jedna z mála her s opravdu originální atmosférou. Až na kratší herní dobu (hlavní děj) není hře co vytknout.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 11:31 am
Stránka 3 / 12
Share: