Notifications
Clear all

Vyberte hru roku 2014 komunity Zing.cz  

Stránka 7 / 12
 
Diskuzní fórum 7ab3357b02f06298a5b98f21068b1f05?s=110&d=mm&r=g
(@lukas0707)

Je mi moc líto že jsem mohl dát hlas pouze dvěma titulům, bohužel jsem ještě neměl čas na všechny ostatní dobré tituly a ještě v době kdy doháním resty z roku 2013 😀

Nicméně svůj hlas sem tedy musel dát hře Fifa 15. Proč ? Odpověď je z cela jednoduchá. Je to ten nejlepší fotbalovej zážitek jakej se kdy na PC dostal ( nejsem konzolista, nebudu posuzovat ). Grafika se nám zas trošku posunula, hráči a jejich pohyby na hřišti působí tak nějak věrohodněji a realističtěji, do toho emoce hráčů na hřišti a opakované záběry + nesmíme zapomenout na diváky na stadioně kteří doplní tu skvělou atmosféru..... To se spojí v jeden celek a máme tu opravdový fotbalový zážitek.... Hra má ale i své mínusy : To že je nutnost mít grafickou kartu podporující Directx 11 zrovna u Fify ? Tak co posun je hold posun a určitě nemálo lidí koupilo nové grafické karty, takže do trhu něco káplo. Velké mínus které tomu neodpustím je online připojování. Netuším jak to mají EA se servery ale když hraji ligu a nemůžu se připojit s jiným hráčem z ligy tak je to problém. To jsou nedostatky které nikdy v recenzích neuslyšíte. Jinak k fifě se toho moc víc říct nedá.

A druhou hrou které jsem dal hlas je GTA V. Hraju to u kamaráda na X box 360. a to už je u mě zázrak abych se tak hodně těšil na hraní na konzoli ale tuhle hru na ní přetrpím. ,,Co přetrpím ?" Já si jí užívám. Já mám odjakživa rád volnost. Tou volností nemyslím jen to že mám ve hře možnost pohybovat se po herní mapě skoro kde se mi zlíbí a hra mě nevede nějakým koridorem. Tou volností je pro mě i ta možnost něco v tom světě dělat. GTA V je ta hra která mi to dává, a hlavně v online režimu. Singlplayer se mi hrozně líbil, konečně se mi i v GTA pořádně líbil příběh a nějak sem se do něj vžil . Online je super. Napíšem kamarádům, ti se připojí a dem na pěší tůru, pak jezdit na kolech, závodit v autech a tunit, hrát golf, zastřílíme si, jdem na jídlo.... a tak dále a tak dále. Tohle je to co mě na hrách vždy bavilo, ta možnost jít si dělat co chci a v GTA V mám těch možností nespočet. Doufám že to bude dobře optimalizované na PC, moc se na to těšim. To bude asi vše....

Škoda že jsem nehrál i jiné hry z výběru, snad příěztě 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 4:12 am
Diskuzní fórum 8218e220456f7673d8c7532c988ac3ab?s=110&d=mm&r=g
(@teroncz)

Pro mě hrami roku jednoznačně GTA5, The Crew a Far cry4. Protože mám slabost pro hry s možností volného blbnutí po světě. Jinak samozřejmě propracovanost hry a její možnosti a různorodost. Přemýšlel sem nad AC Unity, ale kvůli zabugovanosti dostaly přednost výše jmenované.

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 10:59 am
Diskuzní fórum ec34fb141d47e845220362c2f757f69a?s=110&d=mm&r=g
 V
(@xm)

Takže, hlasoval jsem pro Metro Redux. Jsem velkým fanouškem série. (koupil jsem si i obě knihy - Metro 2033 a Metro 2034) 🙂 . Na hře se mi líbí hlavně krásná grafika, detaily a nové drobnosti. S lepším pc bych si ji užil jistě mnohem víc, ale i tak, nemůžu hlasovat jinak.

Dále jsem hlasoval pro Grand Theft Auto V - dlouho očekávané pokračování slavné série. Spousta inovací se R* rozhodně povedla a GTA V je dle mě žhavý kandidát na hru roku.

Můj poslední hlas jsem udělil hře Plants vs. Zombies: Garden Warfare, super oddechovka.

To je tedy vše, díky za soutěž a přeji všem vše nejlepší do nového roku... (ikdyž je to až za týden 🙂 )

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 11:20 am
Diskuzní fórum 5abd71f3345ef
(@golema123)

Já jsem jednoznačně zvolil Shadow of Mordor, ta hra mě neskutečně bavila. A pak jsem jako další dal Civku a Titanfall.

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 11:43 am
Diskuzní fórum efb2c1788664ce7b2d1ca24c01cb9b99?s=110&d=mm&r=g
(@czert82)

Na prvním místě jednoznačně The Last of Us: remastered - po zhruba 12 letech jsem se rozhodl vrátit do herního světa a koupil PS4, za poslední rok to bylo s hrama takový nijaký, ale tahle hra mě definitivně uvrtala zase do gauče. Nevzpomínám si, že bych hrál hru která by mě takhle vzala a dokonce se mi o ní zdálo :-

Na druhém místě bych zvolil Alien. Isolation - pro mne jakožto skalního fanouška série Alien to byla povinnost a dalo i to vzpomenout na ty roky kdy i bylo 7-8 let a se ségrou jsme se koukali za gaučem totálně vystrašený na druhá díl filmové ságy a nechtěli jít ani spát jak jsme se báli. Tohle se povedlo a odpustím tomu třeba i menší chybičky.

Na třetím místě volím GTA V pro PS4 - tady asi není o čem, takhle komplexní hru ještě nikdo nevytvořil a míra zábavy je opravdu vysoko. Co u mě GTA V sráží až na třetí místo je fakt, že je to víceméně pořád dokola to samé jako dřívější díly. Proto jsem tentokrát upřednostnil hry které nemají žádnou minulost.

Toť můj komentář.

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 11:49 am
Diskuzní fórum 8365dcc9c6c72f676cd0e261166e1f78?s=110&d=mm&r=g
(@mrkominek)

1. GTA V
2. Last of us remastered
3. The Evil within

Gta u mě vyhrálo z toho duvodu, že se klukům z Rockstaru, alespoň dle mého názoru podařilo dostat do gta kvalitní příběh a vzájemně proplétání osudu tří hlavních hrdinů mě hodně bavilo, mapa je obrovská, výborně členitá a veruhodna. Je na té hře vidět strašně moc práce. Gta V online je super v tom, že máte několik arkádových her v jednom. A hodiny a hodiny zábavy s kamarady.

Last of us remastered sem dal na druhé místo i když bych ho dal na první místo s gta. Hra která má úžasný příběh a ještě lepší podání tohoto pribehu. Vztah mezi Joelem a Ellie je podán opravdu silně a veruhodne. Graficky hra vypadá krasne, střídá akcí, stealth a občas sem se aji trochu bal.

Od The evil within sem toho moc necekal, protože série resident evil mě posledních pár let jenom zklamava a tak mě zajímalo s čím Shinnji Mikami prijde.
Podle mě se mu hra povedla, celkem často sem se bál a příběh mě bavil a zajímalo mě jak se to s Ruivikem a Leslie(m) nakonec vyvrbi. Akorát furt nevím jestli lesli je kluk nebo holka:D.. A právě proto že mě tahle hra překvapila sem jí zařadil do svého letošního top3.

Hry které sem vybral sem vybral z toho duvodu, že si na ně budu pamatovat ještě dlouho.

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 12:11 pm
Diskuzní fórum b9a6b6384856cad306e5dd68947bcc8e?s=110&d=mm&r=g
(@g4rgamel)

AC:Unity. I přesto, že se launch nepovedl, hra mi šlapala od začátku bez problémů, akorát tam byly občas bugy, ovšem teď, po patchi 4 to jede bez problémů na 60fps. Kromě technických problémů se hra vrátila k původnímu odkazu AC, a to bylo pro mou volbu rozhodující, jelikož jsem fanouškem AC od prvního dílu. Další hra, kterou jsem zvolil, je Far Cry 4. Bavila mě více než 3, hlavně kvůli prostředí, hra obsahovala i vynikající soundtrack a hratelnost je prostě výborná. A jako poslední hru jsem zvolil Wolfenstein. Výborný příběh, skvělý gameplay, i když ta AI byla občas opravdu špatná. Určitě by se zde zařadilo i GTAčko, ale jelikož hraji jen na PC a hra pro PC ještě nevyšla, nelze hodnotit.

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 1:45 pm
Diskuzní fórum 5cb6392ab5f4d7ebf22ebe9c9d32e1c7?s=110&d=mm&r=g
(@saymon5)

Já vybral:

GTA V (hlavně remaster na PS4!)
This War of Mine ... geniální pojetí survival žánru!
Last of Us.... no comment. Naughty Dog mě maj prostě v kapse.

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 1:45 pm
Diskuzní fórum 48fd2be701011475d4a77eed60999ac0?s=110&d=mm&r=g
(@finghrulin)

Mario Kart 8 - Přesně ta výborná zábava, která ničí přátelství 😀
Middle-earth: Shadow of Mordor - výborná kombinace hratelnosti a grafiky, pouze příběh byl trochu slabší
Wolfenstein: The New Order - této hře snad není co vytknout, výborně jsem se u ní bavil 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 2:03 pm
Diskuzní fórum 8b1538010769a35aa852fa4ad0187e51?s=110&d=mm&r=g
(@darneth)

Dragon Age-srdcovka a pořádný RPG po letech /doslova vymodlený :dance:
Alien-novinka na motivy filmu, která se /jako jedna z mála/ sakra vyvedla 😯
Valiant Hearts-bohužel upozaděná hra od UBI, která stojí vážně za pozornost :thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 2:38 pm
Diskuzní fórum 2eb5ef9d74533ae04c0a2e0ed054f8f5?s=110&d=mm&r=g
(@warhammer77)

Mou volbou pro letošní rok je Far Cry 4, Shadow of Mordor a Dragon Age: Inqisition. Na všech třech se mi líbí že nezklamaly. Far Cry 4 ačkoli se toho moc od posledního dílu moc nezměnilo, nové horské prostředí Kyratu podle mě hře velmi prospělo i Pagan Min mi byl mnohem sympatičtější než Vaas. Dragon Age je dle mého názoru ta nejlepší hra letošního roku, na ni nemám co vytknout, skvělé postavy, skvělý příběh, prostě Dragon Age jak má být :thumbup: . A Shadow of Mordor je jednoduše zatím nejlepší hra ze světa Pána Prstenů která mě jakožto fanouška velmi potěšila. 🙂 😉
Vybral bych i GTA V ,ale pokud tomu dobre rozumim , jedine co se zmenilo je ze hra vysla na next-gen akorat s pridanym first person modem a dalsimy drobnostmi coz pro me rozhodne neni duvod hlasovat pro tuto hru i letos.

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 3:08 pm
Diskuzní fórum 5ac10b1d2f41d
(@desmondcze)

Letos bude lehčí hlasovat o zklámání roku. Zde bych nevěděl, kterou hru vybrat - bylo jich opravdu mnoho. Avšak byl tu i zde povedený kousek South Park: The Stick of Truth, který se pro mě stal hrou roku. Humor zde plnil celou herní dobu a hraní po boku Cartmana a dalších vyvedených kamarádů bylo parádní. Úchvátilo mě taktéž herní město, po kterém běhali Nazi zombies 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 3:28 pm
Diskuzní fórum 5ac7c64e71976 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygamk
(@mavecz)

Jak koukam na seznam, tak tento rok byl pro muj vkus hodne slabej. Mel jsem co delat abych vubec vybral 3 hry. Spoustu jsem jich zkousel a po par hodinach "sly z pocitace", ale nastesti tam nejsou opravdu vsechny hry co vysly, takze hrat tento rok bylo co. Napriklad v seznamu zcela chybi neco pro letecke fandy a pritom vysel a to nedavno IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad nebo samostatne spustitelny datadisk do CoH2: Ardennes Assault, no ale zpatky k seznamu.
Vzhledem k tomu, ze jsem si loni na vanoce poridil Xbox360, tak volba GTA 5 byla okamzita, dokonce se musim priznat, ze ac tento zanr mam rad, tak na PCku jsem zadny GTA-cko do uplneho konce nedohral a na Xboxu poprve ano. Ted po dohrani pribehu hraju online a vyhlizim dalsi a dalsi pridavky, kterymi nas autori celkem casto zasobuji.
Druha volba byla Valiant Hearts - logicka, graficky roztomila a hlavne vtipna 2D hra se zajimavym pribehem, ktera by podle me zaslouzila mnohem vic pozornosti.
Pri vyberu treti hry jsem chvili vahal mezi Alien Isolation a hrou, ktera nakonec u me zvitezila a to This War of Mine - a to z jednoho prosteho duvodu, zklamani/prekvapeni. Zatimco u Alienu jsme byli zasobeni videami, obrazky a informacemi co chvili a clovek si chte nechte novy Alieny doslova vysnil v tech nejlepsich barvach, tak po par hodinach hrani jsem zjistil o co skutecne ve hre jde a to o neskutecne preskriptovanou koridorovku, ze Call of Duty je oproti tomu sandbox. Naproti tomu na Steamu jsem najednou znicehonic zaregistroval This War of Mine a napad ztvarneni a provedeni survival hry se mi zdal velmi zajimavy. A skutecne, po chvili hrani a nekolika restartech (nerad se loucim s nekym koho mam od zacatku na starost) jsem zjistil, ze byt milius na vsechny a vzdy proste nejde a zacal jsem delat veci, ktere me zezacatku ani nenapadly. A takovy survival hry mam moc rad, napr. DayZ, kde zombici byli jen takovy komparz a skutecne horke chvile zazival clovek pri kontaktu s jinymi lidmi.
Takze nakonec jsem 3 hry vybral a doufam, ze pristi rok bude vyber snazsi 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 3:43 pm
Diskuzní fórum 5b31263672dac
(@wolverine)

Rozhodně GTA V! Ta hra je úplně fantastická! Záleží jen a jen na mě, co zde budu dělat, nemusím se slepě držet toho, co po mě chtějí tvůrci, prostě si tam můžu dělat co chci a bavit se jak chci! Ta hra mi nabízí obrovske možnosti se vyblbnout a užívat si to jak chci já....Stále mě baví a to ji hraji od dne vydání! Pro mne něj pecka na Ps3 zároveň z RDR!

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 4:22 pm
Diskuzní fórum 5c6304fc7b1428bcba3f08bd08674dcd?s=110&d=mm&r=g
(@skel3t)

ALIEN ISOLATION: je skvělá hororová hra,moc se mi líbí, že je to podle filmový předlohy,alien tam vypadá jak živej,možnost ho využít proti jiným nepřátelům a hlavně atmosféra celý hry a momenty,kdy sem v psychu ikdyž zrovna nemusim (třeba hořláví potrubí zaměří radar atd).
GRAND THEFT AUTO V: hrál jsemu kamaráda na ps3 a rok sem čekal na ps4 verzi pro sebe. Předem sem věděl co čekat a stejně mě to silně překvapilo,samozřejmě nejvíc pohled z první osoby (a že je z auta méně vidět,tak na to sem si zvyk hned) a když se připojím k multiplayeru,tak nemám problém s ničím
LAST OF US REMASTERED: k tomu bych napsal nejvíc věcí,hlavně že je to nejlepší předělávka a tak asi bude stačit,když napíšu,že je to jeden z nejlepších "filmů" co jsem kdy hrál.

Teď už jen zbývá věřit zingu a doufat,že vyhraju něco na PS4 a zároveň příležitostně přeju krásný svátky.

OdpověďCitace
Napsal : 25/12/2014 4:31 pm
Stránka 7 / 12
Share: