Oba první díly Dead Space patří mezi nejlepší hororové akce posledních let, které se stejně dobře předvedly na konzolích i PC. Je tedy možné, že by se vývojáři pokusili o změnu tempa, prostředí a vůbec původní myšlenky univerza? Ano, je.
Jedna z nových pracovních nabídek studia Visceral Games totiž hledá designéra multiplayerových úrovní pro existující IP. Dotyčný musí být navíc zručný ve FPS žánru. To samozřejmě nedokazuje, že by se mohlo jednat o Dead Space, podle dřívějších domněnek je ale FPS pokračování série dost možné. Otázkou spíše je, zda by se v podobném žánru dokázala udržet potřebná atmosféra.
Mnohem zajímavější je však spekulace o tom, že by měl Dead Space 3 běžet na enginu Frostbite 2.0, což by udělalo trhání monster na kusy nejen vizuálně drastičtější, ale také o poznání realističtější. Ani jedna z informací však nebyla oficiálně potvrzena.
Nedávno navíc producent DICE prozradil, že cestuje do Montrealu, aby tamním vývojářům pomohl s Frostbite 2.0 enginem. Dead Space 3, nové Army of Two nebo něco úplně jiného?
Frostbite 2. 0 ano, FPS jen to ne , bože chran ! ! ! !
Frostbite 2. 0 proč ne ale musí to být pořádně optimalizované a opravdu být k nějakému užitku. Néé jak NFS: The Run. FPS ? ! ? To by musely udělat ještě lepší interface postavy než je v Mirror’s Edge o čemš velice pochybuju, takže radši ne.
Nechám se překvapit. Je to na Vás kluci.
kdyz to nepose*ou, tak proc ne… hlavne at se poradne bojime… Resident Evil sel taky do kytek
nejlepsi byl prvni a druhy dil…
FPS? Jsou normální? To si chtějí dělat COD už i z dead space? omg. . jinak ale frostbite engine by přišel vhod
Doufám, že to nebude FPS! Jasně FPS, se teď nejvíce prodávají, ale tohle ne!
Rambo: A co ti na Frostbite enginu vadí? To by mě zajímalo.
Frosbite je jeden z nejlepších enginů. A patří EA, je jen logické, že jej budou hodně používat
Přesně jen ne FPS, tím by totálně DS zkazili, začnu se modlit sakra
Jen nééé FPS! ! ! ! !
Jen ne Frostbite, to zas bude.
Dufam ze to pobezi na DX11 a na tom Frostbite engine , a potom to bude uplne Revolucna FPS horrorovka pre nadsenych PC hracov
Na inej platforme si to predstavit nedokazem 
Need!
To bude ale nádhera koukat se do vnitřností…yay
Dead Space 3 prosím ! ! ! !
