Hlavní designér hry Everybody’s Gone to the Rapture (naše recenze zde) představil společně se svým týmem Thunkd nový projekt, kterým je titul The Magnificent Trufflepigs.
V něm se podíváme do idylické anglické vesnice Stanning, kde bydlí i úspěšná žena jménem Beth (Luci Fish), která se jednoho dne rozhodne, že opět oživí dobrodružný pocit z dětství, během něhož s detektorem kovu nalezla ztracenou náušnici, jenž ji kdysi přinesla krátkou slávu i peníze. Nikdy se ji ovšem nepodařilo najít druhý kus, což chce nyní změnit.
Stará farma, kde náušnici našla, má být však za týden zbořena energetickou společností, takže není času nazbyt.
Vy se nicméně zhostíte role Adama (Arthur Darvill), který bude s hledáním tohoto ztraceného pokladu pomáhat, během čehož si s Beth začne znovu vytvářet vztah skrze vysílačku a postupně se bude dozvídat různá tajemství z její minulosti.
Hra dorazí na začátku léta na PC (Steam) a Nintendo Switch.
Jo, už to úplně vidím, jak jde někdo mrcasit alá hledám naušnici a vezme si vysílačku aby kecal se ženskou, která místo aby šla hledat, bude sedět na prdeli doma. Ouplný příběh ze života toto.
Že by snaha o Firewatch?
Zase plastové textury ach jo. Jinak takových podobných her mám na Steamu mraky a ani jedna ještě nebyla vydaná
Fakt skvělý