STEAM -všechno sem
 
Notifications
Clear all

STEAM -všechno sem  

Stránka 379 / 444
 
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Valve to má těžce u řiti, ta appka se už řeší prakticky od 2012 a pochybuju, že teď se něco změní 😀 i s příchodem Win10 ... Valve je jeden z těch hráčů, co mají velký appky použitelný milionem lidí ale tuto platformu ignorujou ...

Jediná možnost bude se pokusit po aktualizaci na Win10 - pokud ještě nemáš rozběhat na telefonu tu Android appku.

OdpověďCitace
Napsal : 10/12/2015 9:42 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@erazghûl wrote:

Nevíte, jestli Valve nechystá tu svoji mobilní aplikace dát i na Windows Phone? Co jsem slyšel, tak bude nutná pro ověření pro trade, jinak budete muset čekat 3 dny a další podobné věci, je ale možný že je to kec.

Hele, možná je tohle to, co hledáš: http://steamcommunity.com/groups/czechcommunity/discussions/0/492378806379165549 /" target="_blank Já mám android, ale i tak mě to je jedno, protože neobchoduju. Tady máš způsob, jak tu Steam aplikaci rozchodit i na WP.

Jinak dodám, že typicky měli včera hodně problémů a někteří lidé nemohli vůbec přijímat ani potvrzovat nabídky na obchodování 😀

OdpověďCitace
Napsal : 11/12/2015 1:19 pm
Diskuzní fórum 15e347eebcdba86a64359766914a7a2c?s=110&d=mm&r=g
(@erazghul)

Já taky moc neobchoduju, ale štve mě to, protože jsem limitovaný jen kvůli tomu že mám WP. Snad se to zlepší s příchodem W10. @FireWolf wrote:

@erazghûl wrote:

Nevíte, jestli Valve nechystá tu svoji mobilní aplikace dát i na Windows Phone? Co jsem slyšel, tak bude nutná pro ověření pro trade, jinak budete muset čekat 3 dny a další podobné věci, je ale možný že je to kec.

Hele, možná je tohle to, co hledáš: http://steamcommunity.com/groups/czechcommunity/discussions/0/492378806379165549 /" target="_blank Já mám android, ale i tak mě to je jedno, protože neobchoduju. Tady máš způsob, jak tu Steam aplikaci rozchodit i na WP.

Jinak dodám, že typicky měli včera hodně problémů a někteří lidé nemohli vůbec přijímat ani potvrzovat nabídky na obchodování 😀

BlueStack jsem zkouše první den co appka vyšla a neroznalo to, že jsem přihlášený z mobilu.
Edit: Zkusil jsem znovu BS a už to funuguje i skze to

OdpověďCitace
Napsal : 11/12/2015 2:27 pm
Diskuzní fórum 0588c274c3a8c8fcdeebfd571a9485d6?s=110&d=mm&r=g
(@unholyu)

Cau hledam lidi co prodavaji kody na steamu mate na nejake kontakt diky potrebuju si nekdy neco koupit ale ne ofiko

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 8:15 am
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@unholyU wrote:

Cau hledam lidi co prodavaji kody na steamu mate na nejake kontakt diky potrebuju si nekdy neco koupit ale ne ofiko

Koleduješ si o to, že tě někdo podvede, ale je to tvá volba. Na netu je hodně stránek, které ti prodají klíče za zlomek ceny. Většina z nich ty klíče ale ukradla nebo získala jiným podvodným způsobem, takže je možné, že když klíče stáhnou z oběhu, tak ty přijdeš jak o prachy, tak i hru.

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 9:29 am
Diskuzní fórum 0588c274c3a8c8fcdeebfd571a9485d6?s=110&d=mm&r=g
(@unholyu)

@FireWolf wrote:

@unholyU wrote:

Cau hledam lidi co prodavaji kody na steamu mate na nejake kontakt diky potrebuju si nekdy neco koupit ale ne ofiko

Koleduješ si o to, že tě někdo podvede, ale je to tvá volba. Na netu je hodně stránek, které ti prodají klíče za zlomek ceny. Většina z nich ty klíče ale ukradla nebo získala jiným podvodným způsobem, takže je možné, že když klíče stáhnou z oběhu, tak ty přijdeš jak o prachy, tak i hru.

nechci te urazit ale nepotrebuju tve moudra tyto veci vim jen chci nekoho dalsiho kdo prodava dva lidi znam ale chtelo by to aspon jeste jednoho protoze kdyz nema jeden...

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 10:57 am
Diskuzní fórum 76d3417772c357e747b0be61bbb23e37?s=110&d=mm&r=g
(@kapr88)

G2A byl kdysi dobrej...nez se stal komercni jak prase...ted uz jsou tam obcas hry drazsi nez normalne...napr Just Cause 3 za 950 cca...kdyz to maj v jednom ceskem obchode za 790...je docela k nicemu 😀

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 11:03 am
Diskuzní fórum 0588c274c3a8c8fcdeebfd571a9485d6?s=110&d=mm&r=g
(@unholyu)

@Kapr88 wrote:

G2A byl kdysi dobrej...nez se stal komercni jak prase...ted uz jsou tam obcas hry drazsi nez normalne...napr Just Cause 3 za 950 cca...kdyz to maj v jednom ceskem obchode za 790...je docela k nicemu 😀

Souhlas neco tam je fakt na houby ale je vice webu mnohem vice ale prave proto se ptam ze potrebuju dalsiho cloveka co prodava protoze tito lide maji mnohdy hodne zajimave veci

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 11:06 am
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

Na G2A jsem tehdy nakupoval fakt hodně, ale teď jedu spíš Instant-Gaming, kde mají hry leckdy i za polovic. A Battlefront na G2A za 1350,- mě nedávno silně pobavilo.

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 2:00 pm
stylar
(@stylar)

od kdy je Steam Winter Sale či Holiday Sale 2015? v invu mi přibyly nějaký kartičky s číslami, ale nevím k čemu to je

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 3:22 pm
Diskuzní fórum 15e347eebcdba86a64359766914a7a2c?s=110&d=mm&r=g
(@erazghul)

@stylar wrote:

od kdy je Steam Winter Sale či Holiday Sale 2015? v invu mi přibyly nějaký kartičky s číslami, ale nevím k čemu to je

to je na odznaky jako u předešlých letních a zimních slevách, odznak budeš moct složit (nebo prodat karty) až začnou slevy. přesný datum se neví, většinou tak týden před vánocemi

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 3:47 pm
Diskuzní fórum 0588c274c3a8c8fcdeebfd571a9485d6?s=110&d=mm&r=g
(@unholyu)

@ElementGamer wrote:

Na G2A jsem tehdy nakupoval fakt hodně, ale teď jedu spíš Instant-Gaming, kde mají hry leckdy i za polovic. A Battlefront na G2A za 1350,- mě nedávno silně pobavilo.

neni spatny tentp web ktery srovnava allkeyshop.com

OdpověďCitace
Napsal : 14/12/2015 4:39 pm
Diskuzní fórum 5ac0afe9a8637
(@patasde)

@FireWolf wrote:

Na netu je hodně stránek, které ti prodají klíče za zlomek ceny. Většina z nich ty klíče ale ukradla nebo získala jiným podvodným způsobem, takže je možné, že když klíče stáhnou z oběhu, tak ty přijdeš jak o prachy, tak i hru.

z G2A beru dost často a ještě se mi nestalo že by mi steam nějakou hru odebral ani nikdo z přátel co tam kupuje tuto zkušenost nemá, pokud ten klíč není region lock tak je t v poho hold někde maj klíče levněji a pak to hráči přeprodávají...

třeba na http://www.nuuvem.com /" target="_blank brazilskej ofiko digi shop taky hodně kupuji, sice se dá nakupovat jen přes VPN ale klíče už jsou GLOBAL pokud ne tak to maj přímo v tom obchodě napsaný, a ty ceny jsou někdy hodně rozdílný 5 brazilskej = cca 1 euro

na amazonu je taky fajn nakupovat když mají slevy tak jsou kolikrát větší jak na steamu i lepší cena než v neofiko shopech

OdpověďCitace
Napsal : 15/12/2015 12:11 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@patasde wrote:

@FireWolf wrote:

Na netu je hodně stránek, které ti prodají klíče za zlomek ceny. Většina z nich ty klíče ale ukradla nebo získala jiným podvodným způsobem, takže je možné, že když klíče stáhnou z oběhu, tak ty přijdeš jak o prachy, tak i hru.

z G2A beru dost často a ještě se mi nestalo že by mi steam nějakou hru odebral ani nikdo z přátel co tam kupuje tuto zkušenost nemá, pokud ten klíč není region lock tak je t v poho hold někde maj klíče levněji a pak to hráči přeprodávají...

třeba na http://www.nuuvem.com /" target="_blank brazilskej ofiko digi shop taky hodně kupuji, sice se dá nakupovat jen přes VPN ale klíče už jsou GLOBAL pokud ne tak to maj přímo v tom obchodě napsaný, a ty ceny jsou někdy hodně rozdílný 5 brazilskej = cca 1 euro

na amazonu je taky fajn nakupovat když mají slevy tak jsou kolikrát větší jak na steamu i lepší cena než v neofiko shopech

Já nuuvem znám, koupil jsem si tak Shadow of Mordor (no, on to byl spíš balík her z LotRa, ale za fakt výbornou cenu) a žádné VPN jsem použít nemusel. Taky to bylo už ale před půl rokem. Pokud vím, tak se tohle stalo tenkrát u Ubisoftu, který smazal hráčům jejich hry, protože byly nakoupeny přes G2A. Ale možná se mýlím.

Na druhou stranu Valve tohle moc neřeší, i když sem tam jde najít nějakou stížnost na to, že někomu zmizela hra z knihovny, ale to jen proto, že někdo dotyčné osobě koupil dárek přes kradenou kreditku.

OdpověďCitace
Napsal : 15/12/2015 1:42 pm
Diskuzní fórum 76d3417772c357e747b0be61bbb23e37?s=110&d=mm&r=g
(@kapr88)

Jo jedinej kdo plakal byl Ubisoft u Unity...a ani se neni cemu divit...hra byla naprosta sracka tak sla cena dolu
Ja to prave na G2A koupil par dni po vydani za 500 😀

Jinak Steam a jeho ceny nema cenu resit...navic kdyz uz skoro kazda hra koupena v obchode Steam klienta vyzaduje a nebo se pres klic da stahnout.
To mi pak reknete jakej retard by si koupil na Steamu hru za 1600+ kdyz ji v obchode maj za 1000 😀

OdpověďCitace
Napsal : 15/12/2015 2:24 pm
Stránka 379 / 444
Share: