Oficiální Xbox časopis OXM slibuje do příštího vydání pořádné odhalení a nášup detailů. Fotbaloví fanoušci by si tak měli v kalendáři zakroužkovat datum 9.května. Bude to poprvé, kdy veřejnost dostane nové informace a doufejme, že ji i uvidí. Už před nějakou dobou jste mohli zaslechnout, co všechno se do dalšího dílu chystá a rozhodně to zvedlo nejedno obočí.
Softwarový inženýr EA, José Galera Pérez, navíc ve svém Linkedin profilu nechtíc odhalil všechny platformy, na které by se měl fotbálek objevit. Pokud mu tak můžeme věřit, dočkají se majitelé PS3, Xbox360, PC, Wii, PSP, PS2, NGP, DS a 3DS. Více informací snad dorazí v květnu.
Nechápu že to má vyjít ještě i na PS2. Konzole už v podstatě nemá co nabídnout. Už od FIFI 09 tam není žádná změna.
V PC verzi bych si představoval možnost hrát za brankáře a trochu upravit rozhodčího, protože to jeho posuzování faulů se mi moc nelíbí.
Co chcou zlepšovat? Kromě PC verze už to snad ani zlepšit nejde
Snad by jen mohli získat licenci na Ligu Mistrů a Evropskou ligu 
Fifa je perfektní hra jedíné co mě vyloženě Se*e jsou ty online passy
Já bych uvítal kdyby FIFA vyfoukla PES licenci na Ligu Mistrů. Ta by vypadala mnohem líp ve FIFĚ než v PES.
RIP no minimalne muzou udelat PC verzi stejnou jako konzolovou
Hodně jsem zvědavej na NGP verzi. Jinak bych rád uvítal kdyby tam byl klub Shachtar Doneck, kterej mi tam hodně chybý!
jupíí
FIFA 11 je už na tak fantastické úrovni že mě nenapadá co chcou kromě grafiky zlepšovat: