Zing je magazín o počítačových a konzolových hrách plný herních novinek, recenzí a preview.
Herní magazín Zing.cz pro Vás připravujeme ve spolupráci s herním obchodem Xzone.cz. Přijďte si vybrat svou hru nebo tričko.
Zing je magazín o počítačových a konzolových hrách plný herních novinek, recenzí a preview.
Herní magazín Zing.cz pro Vás připravujeme ve spolupráci s herním obchodem Xzone.cz. Přijďte si vybrat svou hru nebo tričko.
© 2010-2020 Zing s.r.o.
Torchlight se vydává jiným směrem a i Max Shaefer řekl, že se mu to tak líbí. Je to samozřejmě fanda D3 a logicky nepůjde proti němu, navíc by neměl ani šanci. TL2 bude hra s modifikacemi, LANkem a možností offline, ale tím se i volně odevzdala na pospas cheaterům. Diablo III jde více striktně – je to vážnější uzavřenější a komplexnější hra, než TL. TL je více indie hra. Já osobně koupím oboje, ale u D3 strávím podstatně více času, o tom nepochybuji.
Internet je v téhle době až na střed USA všude : P
Jo a pokud nemáš na LANce internet, tak to je jen a jen tvůj problém
T2 stojí 900. – to zase není takový pakatel. D3 bude jen o 300. – dražší.
j myslim že tohle je jedna z věcí ve které by mohl torchlight No. 2 vyniknout
nicméně kupuju obě. . navíc torchlight stojí oproti "ďáblu" pakatel
jo jenze kdyz su na lan party kterou delame bez netu tak si nezahrajeme, doufam ze aspon tochlight nezklame uz ted ma odemne lepsi hodnoceni nez diablo
LAN podpora je v podstatě daní hry zadarmo. Virtuální LAN sítě si uděláš jednoduše a můžeš hrát s kýmkoliv. Mrkni se na situaci ve StarCraft BroodWar, kde se v podstatě nehraje na Battle. netu, ale na iCCupu, kterej funguje na LANku a je zadarmo. Blizzard tím připravili o dost prodejů, a aby toho nebylo málo, nefunguje tam anti-cheaterská ochrana.
supr takze stejne jak starcraft 2 to podelaly tim ze nebude LAN podpora to je fakt supr, at uz dou s timhle do haj**u
No i tak, prostě nechápu že v dnešní době si někdo stěžuje na nutnost internetu, a pokud to navíc znemožní cheatování tak jen dobře
Offline hrát nemůžeš. U Diabla ne. Jde o to, že by se savy ukládaly na počítač a pak by si je hackeři chytře nahráli na battle. net (u D2 na to byl program) a své vyeditované postavy uploadli na offi servery a zlegalizovaly je, a potom to svoje vybavení co si nacheatovali prodávali v aukci za real money. To by zdevastovalo hru.
Flakk88 – chyba, viděl jsem warez verzi SC2 a je to bída… kampan jakž takž funguje ale se skrimishem sou hodně velké problémy. . no a potom tam chybí to hlavní – mp a achievy

Jinak nevim co všichni na toto nadávaj. . já si to naopak nemůžu vynachválit, můžu hrát odkudkoliv, nemusim si hlídat savy, a když chci hrát offline klidně můžu, so whats wrong with u?
s touhle úzkostlivou ochranou blizzard akorát způsobil, že warez verze budou mít mnohem více možností které tu zábavnost posunou na další level což u mod/cheat chráněného “online“ modu nehrozí
Souhlasím s Usurper, do diabla potřebujete několik slov: Kill, gold, quest, zbytek pochopíte i bez toho
Hooray! Konečně aspoň tuším, jak to vypadá a funguje.
co sem pořád cpete nějakou češtinu? . . naučte se anglicky a nemusíte se spoléhat na někoho jiného. .
Mě to taky nevyhovuje. Ale kdybys viděl, jak vypadalo Diablo 2, tak bys změnil názor
Online pripojenie u SP je trapas, ktorý sa nedá ničím ospravedlniť. Je spôsobilé znepríjemniť hranie a to je faux pas.